Wpis z mikrobloga

Znalazłem sklep idealny (ʘʘ) allegro to przy tym kiosk ruchu. Pomyśleć, że szukałem tylko kabla RS232 - RJ45... Nie mogłem znaleźć w komputroniku (°° to poszedłem w google, no i znalazłem:

naszedzieci.pl/rs232-rj45

I niech nie zmyli was ładna nazwa i wygląd, o nie, nie! Oczywiście można kupić jakieś rzeczy dla gówniaka - zjeżdżalnie, wózki, pieluchy, różne zabawki, e-fajki i nocniki. Ale to jest nic!

Mają tam WSZYSTKO, prostowniki, radia samochodowe, miecze, sexy gadżety, maszyny do szycia, siłownię nawet można skompletować i białeczko kupić, a jak czegoś nie ma, to pewnie na zamówienie bez problemu ściągną. Aż chciałbym przejść się do sklepu stacjonarnego, żeby to zobaczyć na własne oczy (ʘʘ)

Nie mogę wyjść z zachwytu :D

#heheszki #pomyslnabiznes #januszebiznesu
  • 11
Aż chciałbym przejść się do sklepu stacjonarnego, żeby to zobaczyć na własne oczy (ʘʘ)


@Out0fControl: Myślisz, że mają to wszystko na miejscu? Obstawiam, że sklep na bieżąco ściąga produkty i ceny ze stron dystrybutorów, nikt nie byłby w stanie zapanować nad tak dużą ilością produktów.
@MichaelT128 ja dla swoich dobrych klientów też udostępniam całą bazę ze stanami. Mają wystawiony towar wirtualnie i co dwa lub trzy dni nowe zamówienie. Może super kokosów nie ma ale zawsze coś się sprzeda. Branża podobna około 4000 produktów w stałej ofercie i drugie tyle sezonowo. Jak sklep ma takich kilku dostawców to w bazie będzie z 20 tys produktów.