Wpis z mikrobloga

@PainItBlack: no raczej patrze tylko pod katem imprez czy to jest sens, bo tak w domu samemu to nie mam cisnienia na palenie, raczej tylko w towarzystwie :) wiec nawet moglbym wydac nieco na cos ze sredniej polki
@gg_jap: ten będzie ok, za 300 dostajesz sprzęt z regulacją temperatury od 180 do 220 stopni i ceramiczna komorą. Mam i polecam. A szukałem czegoś sensownego około roku.
A jak chcesz coś naprawdę dobrego to coś od Flowermate. Najlepiej V5 Pro.
Nie kupuj żadnego G pena ani chińskich podróbek bo to nie waporyzuje tylko podpala i wciąż jest dym tylko lżejszy. A nie o to w tym chodzi.
@gg_jap A propos vaporyzacji, pamiętam jak jakiś wykopek obraził się jak mu z 3 innymi powiedzieliśmy że vaporyzacja jest bardziej efektywna niż spalanie bo więcej thc się wyciąga. Pododawał nas wszystkich na czarno xD Gdzie ja siedze
@ZjemCiKumpla: przeciez z vapo wychodzi jakos ponad 2x wiecej THC niz normalnie, jelsi nie wiecej, ciekawe skad mial takie dane :) tylko pytanie czy rekreaacyjnie jest to oplcalna inwestycja wlasnie, to jest cale nasze clue
@PainItBlack: @ZjemCiKumpla: a powiedzcie mi jeszcze to za kazdym wypaleniem, czyli naladuje go, wypali sie ladnie wyrzucam susz, to trzeba jakos czyscic, czy mozna pare razy zaladowac i dopiero oczyscic, bo wiadomo w warunkach imprezowych nie ma czasu na czyszczenie¯\_(ツ)_/¯
@gg_jap Jest opłacalna jeśli cenisz zdrowie, nie wciągasz substancji smolistych, bo nie dochodzi do spalania. Polecam również spożywanie w formie ciasteczek lub nalewek (green dragon). Dobrze czasami odpacząć od dymu i nie tracić uśmiechu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gg_jap: Mam pax 3, pewnie wiesz ile kosztuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam z całego serca, ale nie oczekuj takich samych efektów jak po lolku czy bongo. Coś bardziej jak po ciasteczkach. Co innego stacjonarny waporyzator, ten podobno daje fajny stan porównywalny do bonga.

Albo za radą @unnamed89 pax 2 spoko wybór tylko nie ma dodatkowych funkcji :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gg_jap: Mam PAX3 i jest dużo wydajniejszy niż palenie. Do tego to co zostaje, jeśli się uprzesz, można użyć jako wypełniacza do jointa. (samo w sobie jeszcze tam trochę THC zostaje)

@kurczepioro: najlepsze co można zrobić ale coś źle wapujesz jak cie to klepie :( może za słabo ubijasz w komorze?

Ja to używam zamiast tytoniu :p
@Jaracz_Joint: Tam zostaje THC, ale mała ilość. :)

Pax 2 pewnie niewielka różnica. Jeśli chodzi o wydajność, to wystarczy kilka złotych zasad:
- Powolne i małe buszki
- Zaczynać od najniższej temperatury i bardzo powoli podwyższać
- Komora ubita nie za lekko i nie za mocno
- Dobrze zmielony (nie zwykłym crusherem, na miał) i suchy materiał
- Po jakimś czasie przemieszać komorę i jechać dalej

"Sesja" trwa zdecydowanie dłużej niż