Wpis z mikrobloga

@futurepoland: Coś by się znalazło. Prawo do poboru, prawo do dźwigania tych samych ciężarów przy pracy fizycznej, prawo do tych samych testów sprawnościowych w służbach mundurowych, prawo do wzwodu... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Pomeranian: Jak to nie dotyczy? Przecież kobieta nosi jego dziecko...
Nie wiem jak ci to mogę jeszcze wytłumaczyć.

Twierdzisz że kobieta ma wyłączne prawo decydować o dziecku, a ojciec nie ma nic do gadania.
Kobieta moze dokonać aborcji na dziecku na które czeka jego ojciec, który chce je wychować i walczyć z chorobą. Serio uważasz że to jest całkowicie fair?
  • Odpowiedz
@Pomeranian: Zdajesz sobie sprawe że przez rzucanie w ludzi z którymi dyskutujesz obelg nie jest zbyt kulturalnym zachowaniem?

Zgadzam się, że sama ciąża "nie dotyczy" mężczyzn ale napisałaś na samym początku w odpowiedzi na pytanie o prawa jakie powinny mieć kobiety

np. prawo do abortowania uposledzonego plodu, bo nie kazda kobieta chce urodzic takiego debila jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tym zdaniem stwierdziłaś, że jeśli
  • Odpowiedz
@Pomeranian Kobieto czy Ty jesteś normalna? Jak czytam takie durne wypowiedzi to mi wstyd za takie KOBIETY. Mam nadzieję, że nigdy Ci się nie trafi taki pasożyt, bo, wnioskując po tych cholernych wypocinach, w ogóle na to nie zasługujesz.
Z logicznym rozumowaniem też masz problem.
  • Odpowiedz