Wpis z mikrobloga

Mirabelki co robię źle? Wszystko semilac, baza + 3x kolor utwardzane po minucie i na to pyłek, na pyłek top zwykły. Robione wczoraj, dzisiaj top i część pyłku z 3 paznokci mi odeszła całym płatem. Co teraz? Jak to naprawić albo jak zrobić tak, żeby pyłek się trzymał z topem? Kupić top no wipe i to się zleje razem w całość lepiej, niż zwykły top? Ostatnią warstwę (top na pyłek nałożony) utwardzalam 3 minuty, bo był po przetarciu cleanerem lepki.
Mogłabym tak zostawić, ale wskazujący i środkowy, z którego odpadło mniej się błyszczą bez topu i słabo to wygląda.

Gubernatorka - Mirabelki co robię źle? Wszystko semilac, baza + 3x kolor utwardzane p...

źródło: comment_jpjH87x2kJI0klgVdWoRM4LvZfG7QOZv.jpg

Pobierz
  • 24
@Gubernatorka:ja tam nie wiem, ale jak kiedyś coś malowałem to najpierw przeleciałem papierem ściernym, żeby wyrównać powierzchnię, odtłuściłem, a potem 3x warstwa lakieru(przerwy między warstwami 2h zrobiłem) na koniec 2 warstwy bezbarwnego i trzymało się elegancko( ͡° ͜ʖ ͡°)
@patninka: skórki nie są zalane, LOL, pracowałaś kiedyś z pyłkami? Albo to moja wina, bo wrzuciłam zdjęcie słabej jakości. Pyłki, zwłaszcza w płatkach tak jak ten, osadzają się daleko poza krawędzią lakieru. Muszę kupić telefon z lepszym aparatem ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Paulucha: da się to jeszcze jakoś uratować - tzn te paznokcie, na których jest 3x kolor o