Wpis z mikrobloga

@Thirteenxiii jestem z Warszawy i obiektywnie stwierdzam że są miasta w Polsce gdzie śmierdzi bardziej, jakość powietrza jest gorsza, a komunikacja miejska jeździ rzadziej, przez co jest wszędzie jeszcze dalej. Jedyne co mnie tu #!$%@?, to korki z dupy o losowej porze dnia. Mówiąc obiektywnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@bardzofajnynick Obiektywnie, to jestem z Poznania I pomijajac sprawy...polityczne (XDD)
Bylem w waszym miescie 3 dni, z czego musialem albo jechac miliony lat komunikacja, albo drugi milion stac w korkach, a przy tarasach prawie puscilem pawia. Ale to tak obiektywnie :D
  • Odpowiedz
  • 10
@Thirteenxiii, Warszawa jest po prostu większa dlatego wszędzie dłużej się jedzie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeśli chodzi o porównanie komunikacji miejskiej w polskich miastach to najlepiej mi się jeździ właśnie w Warszawie. Znam dobrze krakowską i łódzką komunikację, trochę słabiej Poznań, Wrocław i Gdańsk, a z resztą to nie wiem jak jest.
  • Odpowiedz
mnie najbardziej denerwuje, że nic nie ma dookoła niej: morza, góry, zabytki, atrakcje..., nic. Wszędzie daleko.
  • Odpowiedz