Wpis z mikrobloga

Jeśli jesteś producentem muzycznym i na dysku masz dziesiątki nieukończonych produkcji i nie wiesz jak w ogóle się do nich zabrać, ten film jest właśnie dla ciebie! Przedstawiam w nim prostą i przyjemną metodę na sfinalizowanie wszystkich swoich projektów muzycznych. Każdy twórca ma z tym spory problem (w tym autor) i dlatego postarałem się poszukać jakiegoś rozwiązania i to dla mnie osobiście działa najlepiej :D Serdecznie zapraszam do oglądania!

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=0pj_pKVg44I

#tworzeniemuzyki #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #flstudio #dj #ableton #muzyka
Piobuko7 - Jeśli jesteś producentem muzycznym i na dysku masz dziesiątki nieukończony...

źródło: comment_7B3W3ApMzNNZjq0YVvbYTqIoiiKNlXXC.jpg

Pobierz
  • 14
@xandra: Miło mi :) I w ogóle przepraszam że zwracam się do widowni w rodzaju męskim, ale to 99,6% moich widzów wg youtube analytics. o.0 Super by było widzieć więcej różowych pasków w temacie produkcji :D
@Piobuko7: Klasycznie najpierw komentuję potem oglądam. Zresztą kto czyta artykuły na wykopie, widzisz plusa dajesz plusa, widzisz minusa dajesz minusa i żucie toczy się dalej.

Zaś tak na serio, to sposób z terminami jest tym moim ulubionym.
@xandra: @qnebra: jak miło;D tak, kiedyś nawet parę kawałków tutaj udostępniłam i może jeszcze kiedyś coś wrzucę jeśli skomponuję.
A filmik zobaczę jak tylko znajdę trochę czasu, być może zmotywuje mnie on do dokończenia chociaż jednego projektu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Piobuko7: niezmiernie się ciesze z twojego sukcesu. Jak usłyszałem ciebie w ASOT, to nawet nie wiesz jak się cieszyłem. Bo nie dość że Polak, to jeszcze mirek, i do tego dobra nuta. Życzę dalszych sukcesów!