Wpis z mikrobloga

@BOXDEL: jesli tak bardzo nie lubisz magicala i tak mocno zalezy Ci na tym, zeby go zniszczyc, to dlaczego tego w koncu nie zrobisz? Dlaczego zamiast dokladnie przygotowac sie do streama (byc moze nawet kilku streamow) i konkretnie wypunktowac zaklamanego knura, Ty odpalasz swoje pseudoaferki bez zadnych notatek, argumentow i gotowych szotow, na ktorych ciagle tylko powtarzasz, ze "magical to cham", "magical to idiota", "magical jest glupi", itp. itd.

A moze Tobie wcale nie zalezy na tym, zeby zniszczyc tucznika, bo wtedy nie bedziesz mial materialu na kolejne aferki? Moze Tobie na reke jest ciagniecie bez konca tej udawanej wojenki? Sorry, ale innego wytlumaczenia nie znajduje. Zebys sie tylko z czasem na tej "strategii" nie przejechal. Mnie uczono, ze zlo/wrogow/konkurencje lepiej zdusic w zarodku, nie czekajac az urosnie w sile.

Wystarczy przeciez:
1. Rozliczyc grubasa ze wszystkich celow. Pokazac szoty/wpisy z jego obietnicami, pozniejszymi pokretnymi tlumaczeniami (jak np. tym, ze rolet nie ma bo jego kamienica to zabytek, co nie jest prawda), podajac konkretne kwoty jakie grubas wyludzil. Mozna tez zapytac, dlaczego jesli juz jakiegos celu nie zrealizowal (np. nie wstawil nowych zebow matce, bo ta podobno sie nie zgodzila), to dlaczego zebranej wczesniej kasy nie wydal na urozmaicenie streamow albo jakis cel charytatywny (jak chocby tego chorego wujka), tylko dany hajs sobie przywlaszczal a nastepnie kupowal za niego nowego kompa, konsole, TV, itp. itd. Masz na Wykopie przynajmniej kilkanascie list z niezrealizowanymi celami, nie ma sensu jej powtarzac.
2. Rozliczyc grubasa ze wszystkich obietnic/deklaracji pozacelowych, wykazac jego hipokryzje i oblude, pokazac ze dla kasy zrobi wszystko. Proste przyklady:
- konflikt z Seba. Najpierw wielki przyjaciel, potem zlodziej i pedofil ktorego juz nigdy nie bedzie na streamach, teraz znow wspanialy kumpel, ktory ponownie zadomowil sie na Urzedniczej.
- nastawienie do Wykopu. Najpierw wspanialy portal, swietni ludzie (gdy przychodzily darmowe pizze), potem forum dla idiotow (gdy zaczelismy go rozliczac z klamstw i przekretow), teraz znow "Wykop Magical" bo kilku naiwniakow wypisuje tu porady dla grubasa i chwali jego streamy.
- deklaracje grubasa dotyczace reklam na streamach albo streamowania gier. W kwietniu tucznik takie zachowanie wysmiewal, krytykowal i mowil ze on nigdy czegos takiego robil nie bedzie. A teraz co? Sam reklamuje jakiegos OTSa i gra w Fortnite za kase.
- obluda tucznika w kwestii promowania swoich streamow (zarzuca innym stosowanie blednych tagow, a sam tak robi, wpisujac do nich wszystkich innych streamerow) + rozne zagrywki jak np. F5 zeby nabic wyswietlenia
- zaklamanie w kwestii mieszkania. Grubas podkresla, ze jego adres kazdy zna, a naprawde mieszka gdzie indziej, na Urzednicza wpada tylko na streamy. Mozna zapytac knura, dlaczego (skoro deklaruje, ze jest taki odwazny) to nie zaprasza widzow do wynajmowanego mieszkania
- itp. itd. Pamietaj - na wszystko musisz miec szoty, na YT nic nie ginie.
3. Pokazac, jak grubas traktuje rodzine. Jak bije matke i Jace. Jak ich popycha, wyrywa rozne przedmioty z rak, czasem rzuca w nich roznymi przedmiotami, itp. itd. Mozna tez zapytac grubasa, dlaczego skoro tak troszczy sie o swojego brata (co wielokrotnie deklaruje), to dlaczego pozwala mu siedziec non stop przed kompem albo wyrecza sie nim na swoich streamach (kilka dni temu grubas nie mial czegos na streamie - chyba klawiatury - i w pierwszej chwili chcial po 22 sciagnac brata taksowka zeby mu ja dowiozl - nie wiem jak to sie skonczylo).

Wiecej pisal nie bede, wystarczajaco Cie wyreczylem. Masz sile przebicia, dzieciarnia patrzy na Ciebie jak na bozka, a mimo tego nie radzisz sobie z leniwym grubasem, ktory nie potrafi zlozyc kilku sensownych zdan. Wystarczy, ze przkonasz gimbaze, by nie donejtowala magicala. Ze donejty obrazajace jego i jego rodzine sprawiaja mu przyjemnosc, ze celowo wystawia znajomych na odstrzal, bo na tym zarabia. Tylko to zaboli tucznika.

#patostreamy
#boxdel
#danielmagical
  • 45
to ten sam typ człowieka co tucznik, tylko z taką różnicą, że w innej okładce


@Slought: Boxdel rozpija swoją matkę?
Demoluje jej mieszkanie?
Wyłudza hajs od widzów?
Urządza horror sąsiadom?
Niszczy życie bratu?

Jeśli tak to przepraszam, nie wiedziałem.

Zgodzę się tylko z tym, że Boxdel (jak i inni streamerzy) to zachłanny i nieszczery nierób, który zarabia na innych udając przyjaciela, a naprawdę widzi tylko czubek własnego nosa.

Tucznik to taki
@vegeciak: Może nie bije matki, ale ojca bił bo kazał mu chodzić do szkoły zamiast nagrywać minecrafta na yt jako iDelti ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyobraź sobie, że za to jeszcze się go wyrzekł, kiedy jego ojciec chciał tylko dla niego dobrze, aby wyrósł na porządnego człowieka xD

Edit: I tak, wyłudza hajs od widzów i brata nie ma więc postanowił zniszczyć życie rafatusowi ( ͡°
@Slought: Żyję chyba w innej rzeczywistości, bo jakoś nie widziałem Boxdela który sadza matkę przed kamerą i widząc że powoli umiera oraz potrzebuje pomocy, wlewa w nią alkohol żeby zachęcić naiwniaków do donejtowania.

Jakoś nie widziałem Boxdela, który wpada do swoich "rodziców", demoluje im mieszkanie na streamie, zostawia z tym g*, a sam ucieka do pachnącego apartamentu.

Jakoś nie widziałem Boxdela, który w d* ma sąsiadów i niemal codziennie urządza sobie
@vegeciak: zdejmij biało czapkę z czarno czaszko bo Ci mózg uciska. Cały czas od rzeczy piszesz, magical ma patole na chacie i to pokazuje, kto ma ochotę to ogląda, jeśli komuś się nie podoba to niech nie ogląda. Boxdel, rafonix i inne tego typu raki demoralizują dzieci, ale nieobiektywne dzieci oglądające ich które własnego zdania nie mają i nie umieją analizować sytuacji w sercu mają JDM @Dr_Riv: tucznika mam w
Nie wiem jak można przekładać jednego nad drugim xD


@Dr_Riv: A widzisz, dla mnie świat nie jest czarno-biały. Za jednym i za drugim nie przepadam, ale jeśli miałbym ich (i nie tylko, ale także innych streamerów) obiektywnie oceniać, to magical jest zdecydowanie największą szują na polskim YT.
Cały czas od rzeczy piszesz, magical ma patole na chacie i to pokazuje


@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Patrz... A ja widziałem przynajmniej kilkanaście szotów, gdy widzowie wpadali na Urzędniczą bez zapowiedzi poza streamami i żadnej większej patoli wtedy nie było.

Jest chyba nawet na YT fragment jak Żuczek (taki "streamer" Tibii) wpadł do Gochy i Jacka gdy nie było grubego. Oboje siedzieli sobie w spokoju przy piwku, oglądali jakiś film w TV, pokój był
@vegeciak: A gdzie ja pisałem o rzeczach o których wspominasz? No i Twoim zdaniem zrzeknięcie się ojca jest w porządku? xD

No i jak tak odpowiadasz na rafatusa to ja nigdy nie widziałem grubasa wlewającego alkoholów do gardła matki, może powiesz po prostu, że wysyłałeś tucznikowi donejty a boxdilowi nie i dlatego nie potrafisz zauważyć jak wiele ich łączy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@vegeciak: Zapominasz cały czas, że Grubas wyrósł w skrajnej patologii. W święta siedział sam, bo Goha wolała się #!$%@?ć po melinach w Toruniu i dawać dupy Maciorze. Nigdy nie miał ojca przy sobie, Maciora #!$%@?ł Gohę, a potem pojawił się Jaca, który też wzorem do naśladowania nie jest. Ja tam szczerze mówiąc rozumiem, czemu on ma Gohę w dupie i ją rozpija.
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Oboje są chorzy, potrzebują pomocy, a gruby zamiast jej im udzielić to dla własnych korzyści żeruje na ich zdrowiu (życiu?) wlewając w nich alkohol (którego bez jego wizyt w takich ilościach nie spożywają).

Prościej nie umiem. Jeśli dalej nie widzisz jak wyrachowaną żmiją jest grubas to pozostaje mi współczuć.
@Slought: Nie, i nie ma sensu tego powtarzać. Dla mnie Boxdel/Rafonix/Gural/itp. a Grubas to nie jest ten sam tym człowieka. Tucznik robi znacznie gorsze rzeczy, niż cała zgraja innych streamerów razem wzięta. Oni nie wpędzają swojej matki do grobu dla kilku stówek donejtów, za które kupią sobie kolejną grę na konsolę albo wyjdą z dziewczyną do kina. Co by o Gośce nie mówić, to w dalszym ciągu jest jego matką. Może
@vegeciak: już mówiłem mam ich w dupie, są dorośli jakby chcieli się leczyć to by się leczyli. W każdej chwili mogą zakazać robić streamy na u2. To jest wyłącznie jego sumienie. Również współczuje popierania boxdela i presztę tych raków i płytkiego umysłu. Pooglądaj stare szoty rafona co robił z matka, albo niedawna akcja jak traktuje swoją kobietę i przyjaciela. Na boxcwela tez jest pełno haków.. kiedyś muszę usiąść zrobić mały research
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: Chyba nie ma sensu dalszej dyskusji, mimo podawania różnych argumentów co chwila słyszę w odpowiedzi co samo, o czym zresztą bardzo dobrze wiem. Przecież nie wybielam tucznika, a argumentuję, że boxdil tak bardzo się od niego nie różni. A co słyszę w zamian? Zostaję nazywany trollem, niech idzie sobie dalej w zaparte, najwyżej na przyszłość poczuje się oszukany przez boxdila ( ͡° ͜ʖ ͡°)