Wpis z mikrobloga

Syria: list otwarty Patriarchy Syryjskiego Kościoła Prawosławnego do Sekretarza Generalnego Światowej Rady Kościołów w sprawie braku potępienia przez WCC bombardowań chrześcijańskich dzielnic Damaszku przez islamskich rebeliantów ze Wschodniej Ghouty.


Czyli krótkie przypomnienie kto i czemu popiera Rządowych.

źródło: https://www.facebook.com/326262804086535/photos/a.1010381685674640.1073741826.326262804086535/1671133162932819/?type=3&theater
#syria
bilas - > Syria: list otwarty Patriarchy Syryjskiego Kościoła Prawosławnego do Sekret...

źródło: comment_dfuma0V6IyxyAKwkMzLuI3vArImOTbpv.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: Nie każdy ma cały dzień wolnego jak ty siedząc przed komputerem skończ z tym wywoływaniem,odpowiem ci tylko raz nie mam czasu bawić się w głupie repostowanie.To jest wojna każdy się ostrzeliwuje,jeśli są bombardowani rebelianci odpowiadają ogniem tak ?Pozatym sam patriarcha jest otwarcie proasadowski,nawoływał syryjską młodzież do walki z opozycją,to nie jest list osoby niezależnej link
  • Odpowiedz
@bilas: To było do @RuskiAgent1917 ,gdzie siedzi od rana do nocy i postuje,,nic innego nie robiąc.Co do tekstu odpisałem,Ignatius Aphrem 2 nie jest niezależną osobą otwarcie wspiera Asada i namawia do walki z całą opozycją
  • Odpowiedz
@Cichydon: A skąd ty wiesz co ja robię ? Znasz mnie ? Czy poprostu komentujesz dla komentowania. Niby piszesz że jesteś zajęty i ci ciągle przeszkadzam a mimo to zawszę po paru minutach odpowiadasz tak jakbyś własnie ty miał wyjątkowo dużo czasu wolnego. Dziwne. Poza tym jak ktoś jest natrętny to się go blokuje i nie odpowiada się mu już nigdy a ty widać potrzebujesz dyskutować i nie możesz sobie odpuścić.
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: Odpisałem na temat,również cie pouczyłem bo nie potrafisz zrozumieć że ktoś nie ma czasu,oczekując że osoba natychmiast odpisze a jak nie odpisze to pewnie nie chce ?Myślenie dziecka które dostaje zawsze to co chce jak zacznie krzyczeć
  • Odpowiedz
@Cichydon: Jakbyś nie miał faktycznie czasu to byś nie pisał praktycznie za każdym razem że nie masz czasu. Ale ty masz czas, wiem o tym, ty uwielbiasz jak ktoś z tobą rozmawia bo widać brakuje ci rozmowy z drugim człowiekiem dlatego nawet przedłużasz rozmowy z przeciwnikami żeby jeszcze tą chwilkę z kimś porozmawiać. Jesteś widać bardzo samotnym człowiekiem. I pewnie smutnym. Bardzo mi ciebie szkoda.
  • Odpowiedz
.To jest wojna każdy się ostrzeliwuje,jeśli są bombardowani rebelianci odpowiadają ogniem tak


@Cichydon: Niesamowite jest to, że potrafisz czasami mówić z sensem. Szkoda tylko, że w przypadku określonych informacji.

Chciałbym kiedyś poznać czy jesteś trollem czy nie.
  • Odpowiedz