Wpis z mikrobloga

#fryzjer #wlosy #rozowepaski

hej koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi po głowie zmiana fryzury na taką jak na zdjęciu. Mam grzywkę na bok i dość ciepły blond, grzywkę chciałabym zachować ale blond można lekko zmodyfikować. Aktualnie włosy mam podobne jak pani na zdjęciu w komentarzu.

aktualna fryzura:
+nie trzeba jej układać
+lubię mieć długie włosy
-mam ją już kilka ładnych lat i mam ochotę coś zmienić

nowa fryzura:
+jest ładna ()
+włosy odżyją
-trzeba ją układać

Taki dłuższy bob jest spoko czy nie?
lola88 - #fryzjer #wlosy #rozowepaski

hej koleżanki ( ͡° ͜ʖ ͡°) chodzi mi po głowi...

źródło: comment_BzyqSD6Q2fQ6tbSIr035mxbwq5XQfxSs.jpg

Pobierz
  • 9
@lola88 zależy od Twoich włosów pewnie. Przeszłam podobną metamorfozę, ale mam nieco krótsze włosy. No i z prostych jak druty zrobiły sie powywijane, przez co musze je codziennie ukladac bo inaczej wygladam jak kurt cobain. :p
@nicari:
@madlen:
Trochę niefortunne zdjęcie dodałam bo moje nie są proste jak druty, ale kręcone też nie więc w sumie takie typowe. Są dość grube ale nie jest ich jakoś dużo, są trochę lejące i sypkie.
Pisząc o układaniu miałam na myśli kręcenie, bo takie pofalowane są dużo ładniejsze niż proste () a myślicie że na jednolitym kolorze też będzie tak ładnie czy
@lola88 rób, świetny ten long bob. Taka fryzura jest super, bo po długich ciężkich włosach masz wrażenie dużej objętości. Ja w piątek ścięłam z długości do talii, do takiej do połowy pleców, może krócej, z cieniowaniem z przodu i lekko na długości i jestem super zadowolona, bo włosy nie schną sto lat, kupiłam spray od objętości isany, susze głową w dół i jest naprawdę ok :D