Wpis z mikrobloga

Promo G-shock. Jeśli jest ktoś w temacie 5600 i adapterów do nato ten wie, że to droga zabawa. Jest promo na brytyjskim amazonie i 5600bb w wersji z adapterami i porządnym paskiem nato wychodzi około 300zł na gotowo(z revolutem). W polszy ceny od 380zł z podejrzaną gwarancją(dziwny sklep, dziwny opis gwarancji). Na świecie 100$+vat.


https://www.amazon.co.uk/Casio-G-Shock-Mens-Watch-DW-5600BBN-1ER/dp/B06WGQ367L/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1520368686&sr=8-1&keywords=DW-5600BBN-1ER
#zegarki
Pobierz xDrope - Promo G-shock. Jeśli jest ktoś w temacie 5600 i adapterów do nato ten wie, ż...
źródło: comment_ZpCH0tRAkplYxaKfRjMbqx3O05BLTUR7.jpg
  • 11
Jest mega. Jestem w posiadaniu modelu dw-5300 z 93r. I dopiero druga bateria w nim siedzi. Czas na znany chyba
@piotr-antyn: przestań szkalować małe nadgarstki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Modnar: No oczywiście XD. Można na wypoku odgrzebać moje posty sprzed 1.5 roku jak mi tyłek pękał, że nie miałem jak zrobić czegoś takiego ze zwykłą 5600.
@avangarda: cena w funtach się zgadza, ale ja płaciłem revolutem = amazon zdziera na przewalutowaniach. Wyszło 64.5 funta, kurs nawet 4.7zł wychodzi 303,15zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zaokrągliłem w górę
@xDrope: Też korzystam z Revoluta, ale złą opcję zaznaczyłem i chciało źle przewalutować.
Tak czy siak chyba jakiś przygłupawy jestem, bo wprowadziłem wszystko, a kasa z karty nie zeszła. Amazon ma jakiś bufor, że nie dzieje się wszystko od razu?
@avangarda: Brałem jakiś czas temu DW-5600HR-1ER z Amazona francuskiego. Pobrali z karty dopiero jak zostało wysłane. Po dwóch dniach od daty zakupu. Zegarek w dzień był u mnie. Brałem za około 320zł.