Wpis z mikrobloga

HALYNA BIERZ 50 BUŁEK JUTRO SKLEP NIECZYNNY


@Dzolejro: ej dobre, przejde sie kupić wszystkie bułki, te najtańsze, żeby janusze w okolicy krzyczeli że przez wolną sobote nie można nawet krajzerek kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@innigri #!$%@? głupoty. W Niemczech taka ustawa jest od klkudziesieciu lat i w soboty wcale nie jest tłoczniej, a sklepów jest o wiele mniej jak w Polsce. Wystarczy nauczyć się kupować z głową...
  • Odpowiedz
@innigri Swego czasu chodziłem na dwa etaty do pracy, a wieczorami jeździłem do szkoły na kurs językowy (od 18 do 21 godziny) i jakoś z głodu nie umarłem.
Ps. Mieszkam w DE i tutaj nie ma także sklepów nocnych.
  • Odpowiedz
@Dzolejro: większość ludzi robi zakupy w sobote i niedziela na cały tydzień i nie ma w tym nic związanego z wolnym dniem, a raczej z tym żeby codziennie nie tyrać do sklepu, Teraz ci ludzie będą robić zakupy na cały tydzień jednego dnia, ale robią zakupy nadal na tydzień a nie żeby przetrzymać niedzielę.
  • Odpowiedz
@Dzolejro: no tak, fizjologia to to samo co zakupy xD
Chodzi ci o to że chciałeś napisać popularny komentarz dla plusów a ludzie ci wytykają ze jest idiotyczny i ma się nijak do rzeczywiostości to łapiesz bul dupy mówiąc że NIE ROZUMIEJO xD
  • Odpowiedz
@justkilling: napisałem też niżej kilka komentarzy ale z głąbami o czym mam dyskutować jak przeczytacie tylko POPULARNY KOMENTARZ DLA PLUSÓW i od razu lecicie pisać ciętą ripostę xD

idę jeść czerstwą bułę z soboty elo
  • Odpowiedz
@Dzolejro: to jedz, jak w piekarni kupisz świeżą i zamrozisz to potem masz świeże kiedy chcesz cały tydzień. W Marketach są już przywożone zamrożone więc nie działa, ale w piekarniach jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@eoeoeo: ziomek ale tu nie chodzi o takie drobne zakupy xD W sobotę wózki będą załadowane po brzegi, a nawet więcej, co Janusz nagle przez jeden dzień wypije całą zgrzewkę mleka? Wątpie.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Mnie to w ogóle rozwala ta ustawa na łopatki, bo dlaczego pracownik sklepu ma mieć wolne, tylko dlatego, że pracuje w niedzielę, a pracownik w jakiejś fabryce, czy jakiejś odlewni metalu, która pracuje 24h/7dni musi iść do roboty w niedzielę.
  • Odpowiedz