Wpis z mikrobloga

Czy ten mityczny Never Settle oznacza brak LTE do momentu aktualizacji do Oreo? ( ͡º ͜ʖ͡º) Spodziewałem się jednak że takie rzeczy mają miejsce w Oukitelu czy innym Elephone a nie w #oneplus XD
  • 9
  • Odpowiedz
@PanDenar dźwięki powiadomień przychodzą podwójnie, zrąbany alert slider. Pozdrawiam jako użytkownik 1+3. Never settle dotyczy uporu z jakim psują swoje produkty (°°
  • Odpowiedz
@emitar: Idk. Odebrałem dziś 5T, przełożyłem kartę i po odpaleniu transmisji danych działało tylko HSPA+. Reset telefonu i reset APN nic nie dały, dopiero po update do Oreo zaczęło działać LTE. Sieć Plus
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanDenar: a w miejscu zamieszkania masz lte? Możesz mieć martwy punkt na mapie zasięgu :) i weź pod uwagę, że tam gdzie zasięg matowe pola mogą też występować
  • Odpowiedz
  • 0
@mechaos XD Proszę cię. Jeśli mam full LTE na 5X a potem po przełożeniu karty do 5T mam full zasięg HSPA+ to jest raczej wina OnePlusa, szczególnie biorąc pod uwagę to że po aktualizacji problemy znikły.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanDenar: a skąd mam wiedzieć gdzie Ty mieszkasz? Nic nie napisałeś o tym XD ja na wsi zabitej dechami w lesie mam LTE. Więc szukaj rozwiązania sam :)
  • Odpowiedz