Wpis z mikrobloga

@ch00dybcn: J/w, zawaliłes trochę. Sam mocno skopałem, bo też czekałem stanowczo za długo, ale od kilku dni było widać, że już się nie odbije i stop wyłapał przed spadkiem. Wydaje mi się, że metoda "na airdropa" wyczerpała się i nie opłaca się już polować na nie. ZCL zaorał resztki tego zagadnienia.

Teraz pozostaje tylko znaleźć następny "chłyt". Lista wyczerpanych zagadnień, które prawdopodobnie nie będą już nikogo ruszać w tym sezonie:
-
@pyrcio: @tychuss: nie trzymałem dla Callisto, ale jak już było koło 280k to stwierdziłem, że zaczekam, a nuż coś będzie z tego airdropu.
@NoMercyIncluded: nigdy nie kupowałem coinów ze względu na rzeczy które wymieniłeś, bardziej analiza techniczna i czasami sprawdzenie, czy projekt ma dobry rozwój. Natomiast tak, najbliższe miesiące to DEXy, może anon coiny, choć czas XZC i ZCL już minął. Liczę teraz na XMR i po cichu na
@ch00dybcn: Mam sporego baga ZEC, dryfuje raz nad a raz pod wodą, zakładam, że kiedyś wyskoczy z oceanu z gracją humbaka i poszybuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi się zdarzało trzymać jakiś szajs by zar...obić, pieniądze nie śmierdzą i gdybym wiedział, co będzie "trendy" wśród głupich pieniędzy, to stanowczo wszedłbym wcześniej, by na tym zarobić.
Gdyby dobrze jechać na falach kolejno: rebrandingów, forków btc i airdropów, to
Pobierz NoMercyIncluded - @ch00dybcn: Mam sporego baga ZEC, dryfuje raz nad a raz pod wodą, z...
źródło: comment_wVkcmoyRVksb4p9JLXul5kaKqfPhVfE5.gif