Wpis z mikrobloga

Mój prezent walentynkowy od mojego różowego, co prawda trochę mi zeszło ale sprzedawca wysłał dish 3x3 zamiast 2x2 i nietety bez tego klocka BB-8 nie wyglądał tak dobrze.

Jest to set nieoficjalny, co prawda startował w Lego Ideas ale nie zerbał wymaganej liczby głosów.

232 klocki

#lego #starwars #bb8 #klocki #chwalesie #prezent
Pobierz bi-tek - Mój prezent walentynkowy od mojego różowego, co prawda trochę mi zeszło ale ...
źródło: comment_WWjIF23y3nSWGuwwIOb93o3BFNk9lCVm.jpg
  • 12
@50HerbatGreya: Tak ale zestaw zestwowoi nie równy a tutaj były np bardzo drogie i trudno dostępne pomarańczowe elementy, w zasadzie one były najdroższe plus kilka przesyłek z różnych miejsc. No i dodajmy że tego zestawu w sklepie nie kupisz.
@50HerbatGreya: Projekt jest dostępny, wrzucę wieczorem - w projekcie jest instrukcja + lista klocków które trzeba kupić.

W skrócie tak zamawiała dziewczyna klocek po klocku, wpisujesz kod klocka i szukasz kto taki sprzedaje i za ile. Tu masz dwie przykładowe strony i najdroższy klocek z tego zestawu, jest ich potrzebne 12.

https://judam.brickowl.com/store/lego-plate-half-circle-3-x-6-with-1-x-2-cutout-18646#21362047

albo bricklink.com

Klocki to 100% oryginał jakieś 90% to klocki nowe no chyba że sprzedawca nie miał już wystarczającej