Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Byłem z zona podczas porodu. Ta sytuacja byla dla mnie dosyć drastyczna patrzenie jak dziecko wychodzi z kobiety. Teraz czuje do zony obrzydzenie,nie umiem sie z nia kochać, nie pociaga mnie. Jak mam sie z nia kochać od razu przypomina mi sie porod i dziecko wychodzące na zewnatrz. Co robic mirki? #ciaza #porod #macierzynstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 103
  • Odpowiedz
  • 968
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? setki lat facet nie był do porodu dopuszczany żeby takich sytuacji uniknąć i nagle ktoś sobie wymyślił że to świetny pomysł patrzeć na to xD
dawaj mati potrzymasz mie za renke a przy okazji zobaczysz moje rozorane zakrwione i #!$%@? kalem krocze bd fajnie bo urodzimy razem przeciez
  • Odpowiedz
  • 9
@unstyle no to nie wiem, orientowalam sie w paru szpitalach jak to wygląda i wszędzie pisali ze partner stoi za głową i tylko trzyma za reke i wyciera buzię.
  • Odpowiedz
Położna here. Co prawda porodówkę liznęłam na studiach, bo los mnie rzucił na inny oddział, ale opinię mam.
Porodówka to naprawdę nie miejsce dla faceta, jeśli już koniecznie oboje rodzice chcą być razem przy porodzie to ok, to ich moment.
Mężczyznom, o ile nie są położnikami, trzeba oszczędzać takich widoków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tobie anonimowy mirku współczuję. Polecam terapię małżeńską. Widoki przykre, owszem, ale spróbuj się jakoś
  • Odpowiedz
setki lat facet nie był do porodu dopuszczany


@lazer: Setki lat kobieta była częścią inwentarza. Małżeństwo z miłości to nowoczesny wymysł, więc i potrzeba bycia z ukochaną osobą w najtrudniejszych dla niej chwilach jest czymś nowym.

to świetny pomysł patrzeć na to xD


@lazer: Kto mu kazał się tam gapić?
  • Odpowiedz
Nie rozumiem faceta który ma taki stan. Przecież to może bardziej wzmocnić wasz związek jeśli razem to przeżywacie. Wyobraź sobie ze kobiecie co miesiąc wylatują krwawe strzępki. Jak reagujesz na zwykłą ranę?
  • Odpowiedz
@lazer: @AnonimoweMirkoWyznania: jak półtora roku temu pisałem ze różowy nie chciał żebym był przy porodzie i to uszanowałem to zostałem przez wykopków zjedzony ze jestem cipą i podludziem i nie powinienem się nazywać facetem. ale chociaż teraz nie brzydzę się jej wyruchac bo nie mam przed oczami jej #!$%@? waginy
  • Odpowiedz