Wpis z mikrobloga

Pora coś napisać. Wynik mnie nie zaskoczył, choć nie był to mój faworyt, bo takie kawałki wpadają mi w jedno ucho i drugim wypadają. Ale kawałek nie jest tandetny, do tego energiczny, pozytywny - będę trzymać kciuki, jak co roku. Ale nad wokalem Lukas może trochę popracować.

Isabell - zmasakrowały ten kawałek, który i tak był nijaki. Ktoś jeszcze wierzy, że w Zakopcu było na żywo? :D Czy może jest jakaś szansa, że miała coś z odsłuchem nie tak?

Happy Prince - szczerze mówiąc, u mnie ta piosenka od premiery była w TOP3. Raczej zbyt nudna do samego słuchania, ale jak słucham i oglądam występ, to kupuję to. Zdziwiłam się dobrymi ocenami sędziów, ale ja też czuję te emocje. Właściwie był to mój numer 2 wczorajszych KE. Bardzo dobrze brzmieli, co chyba widać było w komentarzach na mirko.

Głosowałam na Ifi - najciekawszy utwór całych preselekcji, występ na żywo też mnie nie rozczarował. Szkoda, że nie dostała więcej pkt od widzów.

Future Folk - lepiej, ale tutaj trzeba by było zupełnie nowego kawałka niż próbować przypudrować to. Jak myślę o fajnym, energicznym utworze z elementami folku, to myślę o czymś takim jak "Skrzydlate ręce" Eneja.

O reszcie piosenek ciężko mi cokolwiek powiedzieć.
#eurowizja
  • 6
@Arveit: Nie jestem na bieżąco z ich nowymi piosenkami (ani z opiniami mirkow na ich temat), ale te pierwsze, kiedy się wybili mi się podobają i nie wyprę się tego. :>
Jeszcze podobał mi się bardzo cover "W dzikie wino zaplątani" od Zakopower, choć nagrania, które lubiłam najbardziej już nie ma na YT.