Wpis z mikrobloga

#switch #nintendoswitch #ps4

Hej, opłaca się obecnie kupić Nintendo Switch zamiast PS4? Bardzo podoba mi się to, że można zabrać ze sobą gry AAA w podróż. Mam co prawda PS Vitę, ale na to już mało ciekawych rzeczy wychodzi. Mój ulubiony The Binding of Isaac nie dostał nawet DLC (na Switcha wyszły oba).

Słyszałem, że na Switcha może i dużo gier nie ma, ale te, co są, są wysokiej jakości oraz wiele nowych ciekawych jeszcze wyjdzie (jest to platforma z przyszłością). Czy mogą mi to znawcy tematu potwierdzić?

Z góry dziękuję za pomoc!
  • 23
@Mooops123: mi się za to switch kurzy bo gram na Monster Hunter World :)
zależy co chcesz od konsoli, jeżeli dużo podróżujesz i chcesz zabić czas grami to jest to dobry wybór, jeżeli chciałbyś pograć w najnowsze AAA, popularne serie, mniej ci zależy na indie (switch to idealna platforma na tego typu gry) to bierz PS4.
Na switcha jest w co grać ale są to gry albo indie albo nintendo albo
@pandapl: dodam jeszcze, że switch świetnie się sprawdza jako support console, jeżeli masz mocnego pc albo ps4/xbone to jest fajny. W innym wypadku zatrzymujesz się jedynie na grach pod switcha, które wyróżniają się na tle reszty grywalnością, przenośnością i gameplayem często kulejąc od strony graficznej.
@pandapl: Akurat MHW jest slabym argumentem na korzyść PS4.


@Mooops123: Na Switchu zagrasz gdzie chcesz i kiedy chcesz w gry, które są tylko na Switchu + jeszcze trochę. Na PS4 zagrasz w gry, które są też na innych platformach + subskrypcja za korzystanie z własnego Internetu.

@Agnaktor: tylko tych gier które są tylko na switchu to trochę mało jest, nie uważasz?
@Agnaktor: ja tam nie narzekam i w sumie żaden stary gracz MH też nie powinien :) (fpsy nie robiły od wielu generacji)
@karczochh: @Mooops123: ale plus to też darmowe gierki i kasa za utrzymanie serwerów. To samo będzie miał we wrześniu switch tylko z jakimiś gównogierkami z emulatorów.
@karczochh: Tak wcale mało nie ma :) jesteśmy po roku i jest ich dość dużo jak na ten okres czasu.
@Agnaktor: ja tam nie narzekam i w sumie żaden stary gracz MH też nie powinien :) (fpsy nie robiły od wielu generacji)

@karczochh: @Mooops123: ale plus to też darmowe gierki i kasa za utrzymanie serwerów. To samo będzie miał we wrześniu switch tylko z jakimiś gównogierkami z emulatorów.
.

@pandapl: ja to wiem. W sumie płace wszystkie abonamenty na konsolach i mi to nie przeszkadza :-) Ten od
@Agnaktor: a co jest złego w ps+?? Dostajesz gry(raz lepsze częściej gorsze, ale jednak) masz stabilne serwery i w chój innych rzeczy. Na nintendo dostaniesz stare gry i możliwość rozmowy rozmowy przez apke w telefonie co jest śmieszne. Nintendo ma gównianą usługę online i jedyne co je ratuje to kilka fajnych gier.
@janushek: Tylko, że jeszcze parę miesięcy temu było powiedziane, że płatne online wystartuje w styczniu tego roku, więc nie ma co się kurczowo trzymać tej nowej daty, bo się może jeszcze pięć razy zmienić. Równie dobrze możemy sobie gdybać, że do tego czasu biblioteka gier na Switchu powiększy się dwukrotnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne, że rozważając zakup konsoli w tej chwili nie trzeba się przejmować płatnym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dostajesz gry(raz lepsze częściej gorsze, ale jednak)

Ok

masz stabilne serwery

Z których ściągasz z prędkością w porywach 1 MB/s (to nie wina łącza: steam 11 MB/s nie schodzi do tego kilkanaście serwerów do wyboru)

i w chój innych rzeczy.

Np? Dodatkowe 10 zł zniżki na jakieś randomowe gry?
@karczochh: