Wpis z mikrobloga

Czy moglibyście polecić mi #gry , które mają głęboką, przejmującą i dojrzałą fabułę? Już nawet nie zależy mi na typie rozgrywki, ani rodzaju. Może być nawet świetny #rts jak np: Homeworld. Może żeby zawęzić trochę, to wymienię tytuły, które mnie się bardzo podobają: Planescape: Torment, Mass Effect, Wiedźmin, This war of Mine, a ostatnio Nier: Automata. Na xbox doświadczyłem Red Dead Redemption, wiem że na playstation to The last of us, w które pograłem tylko chwilę, ale obecnie tylko #pcmasterrace u mnie.
  • 20
@Uczciwy_cygan: What Remains of Edith Finch jedna z najlepszych. To jest 100% exploracja na szynach ale jak sobie to powoli przejdziesz, wchłoniesz każdy smaczek to jest mega dobre. Taka gra gdzie zamykasz się i jesteś obserwatorem ale wciąż możesz się popatrzeć gdzie chcesz
@Uczciwy_cygan: jeśli nie przeszkadza ci styl anime, to zdecydowanie polecam ci serie nonary games (999 i virtues last reward) oraz time dilemma, dostępne na steam. Jest to połączenie gier typu escape the room i visual novel. Zwłaszcza vlr zrobiła na mnie wrażenie.
@Uczciwy_cygan: bioshock


A ja bardzo się zawiodłem na BioShock 1. Tak każdy zachwalał fabułę, a okazało się że twist fabularny to kopia twistu z pewnej znanej strzelanki z 2004 roku ( która sama w sobie nie miała jakiejś kapitalnej historii).