Wpis z mikrobloga

#budujzchaferem

Uff. Jak ktoś był dzisiaj na szkoleniu to niech da znać co mu się podobało, a co jest do poprawy. :)
Waham się o czym mówić przy kolejnym. Pomysły to:

- Ogrzewanie domu. Omówienie wszystkich opcji: ekogroszek, pellet, gaz, pompa ciepła, ogrzewanie elektryczne.
- Mieszkanie czy dom? Dla osób, które nigdy nie mieszkały w domu i nie wiedzą, jak to jest. Wbrew pozorom liczba mitów i nieporozumień dotyczących własnego domu jest oszałamiająca...

A może coś innego? Hmmm
  • 4
  • Odpowiedz
@chafer: Według mnie oba tematy bardzo interesujące. Z doświadczenia wiem, że główną zaletą pompy ciepła w stosunku do węgla jest bezobsługowość i, bardzo ważne, brak zanieczyszczeń. Sprzątanie zajmowało mi naprawdę sporo czasu.
  • Odpowiedz
@chafer ja dzis bylem! Ale niestety nie na calym i tak szarpanie pomiedzy kilkoma zajeciami innymi i jednym uchem sluchalem stad tez trudno mi ocenic dokladnie dzisiejsze szkolenie.

Generalnie dla mnie Twoje szkolenia sa bardzo pomocne ale tez wiem juz niektore rzeczy m. in. dzieki Tobie i sa dla mnie juz jasne a na szkoleniach sie powtarzaja niektore kwestie. Ale to dobrze! Wiedza sie utrwala a i nowe osoby zyskuja. Mi to
  • Odpowiedz
@Wezuwio: Dzięki! Zauważyłem, że mówi mi się znacznie lepiej, jak nie patrzę się cały czas w kamerkę :)
@kasin: @mlesz:
Za chwilę pod tagiem wrzucę pierwszą część artykułu o ogrzewaniu. Pokutuje tyle mitów dotyczącego każdego sposobu ogrzewania (ekogroszek = pół etatu palacza w kotłowni, ogrzewanie elektryczne = nieopłacalne, pompa ciepła - 40 lat zwrotu), że przed szkoleniem muszę się z każdym z nich rozprawić.
  • Odpowiedz