Wpis z mikrobloga

Dobra chcę obejrzeć ten drugi sezon, który tak na prawdę nie jest drugim sezonem tylko nadal peirwszym ale wiecie o co chodzi xDDD "Pierwszy" obejrzałem na netflixie i zassałem teraz dwa pliki z S02 z zatoki piratów i kurde nic od napisy co znalazłem nie pasuje ani jedna ani druga opcja :/ ma ktoś jakieś inne napisy po PL? Bo niestety niezbyt into hiszpański jestem pomimo 3 lat tego kwiecistego języka w licbazie xD

#domzpapieru #netflix

Bergi - Dobra chcę obejrzeć ten drugi sezon, który tak na prawdę nie jest drugim sezo...

źródło: comment_q5ec1qAitFvpRK02PFd3hxgNuDDUfgal.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@woland666: z tego co widzę są tam dwa tematy, z czego jeden z linkami do odcinków z S02 z napisami, ale no jakość tragiczna :/
@jestemtrolem: jak mam oglądać nie w 1080p to peirdolca dostaje, więc nie dzięki xD
  • Odpowiedz
@Bergi: co to znaczy "nie pasują"? Ogólnie napisy do tego "drugiego sezonu" pobranego z zatoki są trochę dziwne.. To znaczy, że zawsze przez każdym odcinkiem jest przypomnienie poprzedniego, do którego nie ma napisów (po prostu pojawiają się dopiero jak zaczyna się właściwy odcinek), a na końcu każdego odcinka jest spojler kolejnego, do którego też nie ma napisów
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czarekn no właśnie z tego co sprawdzałem, to jak przesunąłem się na środek odcinka to te napisy nijak się miały do tego co oni mówili ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz