Wpis z mikrobloga

[PYTANIE]
Cześć.Trochem #!$%@?, ale napiszem....
Mam problem z wydajnością w grach, jest to pewnien bug poważnie utrudniające mi granie w jakiekowiek gry.
My PC:
i7 7700k
msi 970 (wadliwe chłodznienie działa tylko jeden wiatrak na wysokich obrotach (temp w grach niskie wiec raczej ie zrzuca taktowan)
z270 msi pro carbon
2x 8GB 3000MHZ

Wszystko było git aż do momentu kiedy postanowiłem zaktualizowac piracką windę,ku mojemu zdziwiemiu, nie wykryło pirata, ale po tym gry zaczeły zle działać, tzn:
Kiedy odpale gre zareaz po reecie windy gra działa prawidłowo, ale:
kiedy w czasie grania odpalę chroma i yotuube na tv to gra nagle zaczyna działać ok. 500% gorzej z 500 fps w cod4 mw1 robi się 100 fps lub kiedy wczeniej przegladam nta i odpale cod4 czy inna grę to w grach robią się freezy co 5 sec, wygląda to jakby była zapełniona pamięc podreczna windy...
Przeinstalowałem windę bo i tak tego wymagała ale problem nie zniknął (kupiłem taniego keya na ellegro).

Gry są całkowicie niegeywalne, stertowniki karty najnowsze, pamięć ram nie zapełniona jakimś bugiem
z którm się dawno temu spodkałem np po instalacji gry pamięć RAM zapełniona i wymagany resett windy..

HELP PLOX #!$%@? wi co zorbić,,,,,

#pcmasterrace #pc #windows10 #pytanie #windows
  • 28
@Dox3l: przecież te klucze nie są sprzedawane zgodnie z licencją. To że Windows się aktywuje nie znaczy że jest legalny, chyba tak nie myślicie XD

Kupowanie tanich kluczy na allegro to podwójne frajerstwo, bo nie jest to legitne a jeszcze za to płacimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)