Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 2!
Faza pucharowa - Mecz 80

Tag do obserwacji: #mirkoserial (nazwa została z bitw serialowych) | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: Tym razem ocenimy dramaty (z drobnymi wyjątkami wyłączając melodramaty) powstałe w XXI wieku. W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem filmy. Wygrany danego pojedynku przechodzi do kolejnego etapu fazy pucharowej zabawy. Głosowania trwają nie krócej niż 24 godziny (czasem może mi się zdarzyć zapisać wyniki później niż po równych 24 godzinach). Filmy zostały rozstawione zgodne z ich popularnością na Filmwebie.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta #film
Pobierz Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA FILMOWA - EDYCJA 2!
Faza pucharowa - Mecz 80

Tag...
źródło: comment_itKLxuE1JYgvFcKSV9WES3jjRwnNhpw3.jpg

WYBIERZ LEPSZY FILM

  • Grand Budapest Hotel (2014) 53.1% (704)
  • Furia (2014) 38.0% (504)
  • Żaden 8.8% (117)

Oddanych głosów: 1325

  • 13
@Matt_888: Lubię oba filmy, od fryzury Pitta, a raczej postaci którą grał, zaczęła się moja transformacja fryzu: z rekruta lub zapałki, na Hansa ;) Nie mniej, Grand Budapest Hotel wygrywa, za klimat, lekki surrealizm, świetnych aktorów. Furia jest dynamiczna, heroiczna jak każdy hamerykański film. Powinna skończyć się bardzo szybko, w scenie starcia z PzKpfw VI Tiger. Ostatnia scena, gdzie jeden czołg odpiera samodzielnie cały batalion Waffen-SS był tak komiczny, iż oglądałem
@PitBratKapucyn: Nie przesadzajmy z takim śmiesznym usprawiedliwianiem, bo to przesada, ostatnia bitwa to śmiech na sali i kino klasy B, reszta filmu, to kawał dobrej roboty, ale ten koniec... Strasznie się zawiodłem przez to w kinie, ale i tak mi się podobał.
Ostatnia scena, gdzie jeden czołg odpiera samodzielnie cały batalion Waffen-SS był tak komiczny, iż oglądałem to z skrzywioną miną.


@NukeOps: Z tym, że w 1945 waffen-SS to było tylko z nazwy.
@Yolocaust: I co z tego? To powód by cały batalion atakował czołg od czoła, w formacji roju xD ? Ten film jest tak daleki od realiów, aż bolą zęby. Tygrys powinien #!$%@?ć wszystkie Shermany, bez śliny wejść im w dupę. Nie mówiąc o tym, że owy batalion Waffen-SS, powinien rozpieprzyć samotnego, uziemionego Shermana o wiele szybciej no ale... hamburgery zawsze muszą pomachać flagą, jak Rocco #!$%@? xD