Wpis z mikrobloga

@buszmen007: Kurde, może być ciężko. Fakt faktem że nie ma u nas chyba agencji nieruchomości z prawdziwego zdarzenia. Myślałeś nad długoterminowym wynajmem? Bo może prędzej taki lokal pójdzie pod wynajem niż na własność. No chyba że na gwałt potrzebujesz sprzedać.
@buszmen007: Jako "zwykły nabywca" poleciłabym Ci homestaging - przyjeżdżają ludzie, ładują spoko meble na chatę,robią fotki i wszystko od razu wygląda świetnie. Tylko nie wiem, czy takie coś znajdziesz w Radomiu ;) No a ~ dobra agencja będzie tylko spamować na różnych olx i otodom, weźmie hajs za pośrednictwo i tyle.
@buszmen007: Może to kwestia ceny? Jak nie, to polecam Metrohouse, robiłem jak ty i przez 2 msc sami oglądacze (w miedzyczasie setki telefonów od roznych agencji), przez tę agencje sprzedałem w 3 dni, ale podobno (nie do końca im wierzyłem) mieli chetnych na mieszkania w tej okolicy. Okazalo się, że mówili prawdę :) Cena była rynkowa. Zdecydowałem się na nich, bo mieli chetnych i znam ich, bo wcześniej wsółpracowaliśmy w innych
@buszmen007: to otwieraj filię mojej ;)
Poszukaj sobie lokalnych grup biznesowych na facebooku, grup nieruchomoścowych, dodaj na takie strony jak investing czy inne wynalazki z ogłoszeniami biznesowymi, a podstawą pewnie i tak będzie olx.