Wpis z mikrobloga

  • 1
@GdzieSoLody i nic kuzwa nie jezdzi. Wszystko do remontu, #!$%@? w srobki i czyszczenie. Pewnie kilka sztuk do szlifu lub zatulejowania na nowo, bo wzery. Serce mi sie kraje, choc podziwiam kolekcje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dymass: wydaje ci się bo są mocno zakurzone i zdjęcia są kiepskiej jakości. Np Jawa która stoi przed Wartburgiem jest po remoncie silnika i normalnie pali, wystarczy wyczyścić i założyć akumulator ale w takim stanie jest tez kilka innych motorów. Ogólnie to większość moto kupowałem na złomach dlatego często są porozbierane. Większość moto z tych zdjęć jest kompletne, jestem przeciwnikiem rozbierania motocykli na części bo zawsze źle się to kończy
  • Odpowiedz
  • 0
@GdzieSoLody juz sie balem ;) robie takiemu gosciowi stare motocykle. Nie jakies polskie klasyki, tylko stare wloskie i japonskie. Wszystko stoi ze 3-4 sztuki od czasu do czasu przejezdza pare km, a tak to stoja. Gazniki czyszce dremelem bo taki syf :/
  • Odpowiedz
@kulpa007: Fiat rocznik 74' lub 73', silnik 1300, to przejściówka bo biegi już w podłodze. Jego stan blacharski jest słaby, poprzedni właściciel trzymał go na dworze i używał jako składzika wiec raczej wartość jest niska
  • Odpowiedz