Wpis z mikrobloga

@twoj_stary_rok: Taa, spadkobierczyni "wielkiego Imperium, które chwali się że spuściło #!$%@? Zulusom (a że ponieśli przy tym znaczące straty od Murzynów walczących dzidami to przemilczy). jej ojciec to typowy Powolniak (pic rel), stać ja na gumę w Safewayu, jest taka wyzwolona, że miał ja każdy imigrant z sąsiedztwa i mówi biegle w swojej podlondyńskiej gwarze, której nikt nie zrozumie.
To ja wolę Polki.
s.....a - @twojstaryrok: Taa, spadkobierczyni "wielkiego Imperium, które chwali się ż...

źródło: comment_Waj87ugikubnwYD97sIxFQwBd8gqEtwp.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
@solo_ta: te rozchlapiochy co każdy sebiks z kamienicy posuwał za paczke Jin-Lingów? Jej ojciec to typowy Janusz (pic rel), nie stać ją na antykoncepcję więc ma już conajmniej jednego gówniaka (ojciec nie znany) i mówi biegle w podlaskiej gwarze, albo w ogóle nie potrafi posługiwać się żadnym językiem, nawet ojczystym, zwłaszcza gdy nie może zastąpić dowolnego frazy odmianą takich słów jak '#!$%@?', '#!$%@?ć' '#!$%@?ć'.
s.....i - @solo_ta: te rozchlapiochy co każdy sebiks z kamienicy posuwał za paczke Ji...

źródło: comment_8wCq3C0IS4mA8ioVXGDzk2GJn9UAWDru.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RozowaZielonka: Rozowy co ma głos rozsądku, grajcie surmy anielskie! Chociaz po skontrastowaniu kilku europejskich krajów i jednego pozaeuropejskiego odpowiadam, wszedzie jest tak samo, te najładniejsze lecą głównie ns siano, albo na czarnych :D więc to nie tylko polski rak :D
  • Odpowiedz