Wpis z mikrobloga

Ktoś mógłby mi wyjaśnić fenomen kanałów Youtube, w których wszystkie filmy to czytane przez syntezator mowy mini artykuły z dołączonymi niskiej jakości zdjęciami w tle? Strasznie często tego typu śmieciowy content wyskakuje mi w wynikach wyszukiwania i jest dla mnie bardzo irytujący. Kanały mają różne randomowe nazwy, typu Top 24h News, Poland News, Top News Today, News Update, 24h Online itd. Czemu youtube nie wziął się jeszcze za blokowanie tych śmieci... I też nie rozumiem co to niby za biznes z tego automatycznie generowanego contentu, jak większość tych "filmów" ma po kilkaset wyświetleń... #internet #youtube #nocnazmiana #pytanie
  • 4
@Piobuko7: mnie się na przykład wyświetlają filmiki dostosowanedo moich preferencji, może po prostu za gówniaka za dużo siedziałes przy przeróbkach z ivoną
@zwei: Nie wyskakuje mi to na stronie głównej czy w proponowanych, jedynie jest bardzo wysoko wypozycjonowane w wynikach wyszukiwania, zresztą na jeden konkretny temat bywa z kilkanaście takich samych filmów-śmieci z danym "newsem" na różnych kanałach.