Wpis z mikrobloga

Witam, od pewnego czasu szukam nowego dostawcy internetu, bo skończyła się umowa z Play, i w końcu mogę się od nich wyzwolić (niby miało być bez limitu, a w zasadzie jest limit 100GB).

Niestety się na tym nie znam, dlatego będę mówił bardzo ogólnie.

Po pierwsze bez żadnych limitów, to nie musi być 100mb/s, wystarczy mi pobieranie 2-3mb/s bez limitów. To już dla mnie prędkość nadświetlna.
Przydałby się chyba jakiś router, żebym mógł się podłączyć po kablu, a domownicy bezprzewodowo do laptopa, no i do smartfonów. Zależy mi żebym sam mógł wybrać router (tj. kupić nie od dostawcy), bo chciałbym sobie postawić serwer z plikami z HDD, więc potrzeba mi czegoś z wyższej półki, a dostawca pewnie zaoferuje coś bardzo drogiego.

Po kablu nic do mnie nie ma, z tego co mi wiadomo oferty LTE tylko do mnie sięgają. Podobno T-Mobile nie oszukuje (tj. dobry internet bez limitu), ale nie znalazłem regulaminu, a tam może być wiele (nie)ciekawych rzeczy.

#internet #lte #internetlte #play #tmobile #t-mobile
  • 5
@l1pka: Wynikałoby z tego że jest faktycznie bez limitu, ale nie widzę oferty bez limitu i bez routera. Tak jak mówię router jest mi absolutnie zbędny bo muszę i tak czy siak kupić porządny, chyba że takie mają w ofercie, ale obstawiam że będą droższe niż kupione osobno.