Wpis z mikrobloga

No i to by było na tyle jeśli chodzi o kwestię po co rebeliantom cywile w Ghoucie.

https://twitter.com/SMTOfficialPage/status/968414303169728512

Generał Victor Pankov: Cywile nie mogą opuścić wschodniej Ghouty z powodu ostrzału moździerzy przez bojowników w korytarzu humanitarnym


https://twitter.com/SMTOfficialPage/status/968423897992396800

Pięć kobiet ze wschodniej Ghouty zostało rannych, gdy strzelcy atakowali grupę cywilów, którzy próbowali uciec


#syria
  • 15
  • Odpowiedz
@CocoJumbo20: Nie znasz się cumplu:

1) informację wrzucają zachodnie media - zawsze jest prawdziwa.
2) informację wrzucają wschodnie media - zawsze to fake news.

Odpowiedni pod pierwsze podstaw PiS a pod drugie PO i masz nasze polskie podwórko wg. konserw
  • Odpowiedz
@CocoJumbo20: Cytowanie Rosyjskiego generała na randomowej twitterowej grupie,żadnych dowodów,serio ?A jak założe tłitera i napisze że Putin porywa i gwałci małe dzieci to uwierzysz?Rosja non stop podsuwa takie insynuacje,posuwa się nawet do tego że jak sama bombarduje rebeliantów zrzuca to na Stany Zjednoczone
  • Odpowiedz
@Cichydon: Nie chce być zbanowany za oskarżanie o niepełnosprawność... Ale muszę spytać. Jesteś upośledzonym trolem ?
Przecież wczoraj tutaj ludzie pisali, że były streamy z ewakuacji z Aleppo prowadzone przez MON Rosji.
Sądzisz przygłupie, że im na rękę jest gadanie o cywilach podczas ataku na wschodniąghoutę ? ZAORALI by ten teren w #!$%@? debilu.
Dlatego rebelianci nie wypuszczą nikogo !
  • Odpowiedz
@ralf_mm: Tak samo jak na ręke im by było udowodnienie że celowo bombardują szpitale,nie nie jest im na ręke dlatego kłamią,fałszują informacje,robią upozorwane akcje jak ta o której mówisz,takimi fejk newsami odciągają część opinii publicznej od tego co realnie tam wyprawiają
  • Odpowiedz
@Cichydon: Ja chciałbym może i w równoległym wszechświecie z Tobą porozmawiać. Normalnie, po ludzku.

Ale ja mam wrażenie, że masz nie więcej niż 18 lat.
Coś tam może w necie przeczytałeś i serwujesz kazania na wykopku.
Propaganda jest stosowana od zawsze, przez wszystkich i wszędzie.
Dlaczego tylko Twoje źródła są właściwe ? I dlaczego za każdym razem podważasz content nie współgrający z Twoją wizją życia ?
  • Odpowiedz
@ralf_mm: Jeśli piszą o tym wszystkie żródła,powtarzam wszystkie,od rosyjskich powiązanych z Wagnerowcami to chyba można uznać za godne cytowania,widzę tu lekką nierównowage,w ten atak wagnerowców nie potrafisz uwierzyć ale w kilka zdań na anonimowym twitterze uwierzysz od razu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@kochamcieKK2: Zasmucę cie kolego,przypomne tylko co działo sie podczas konfliktu na ukrainie,ruscy jezdzili pomiędzy osiedlami i ostrzeliwali cywilów tylko po to by zrzucić to na ukraińców i inne podobne akcje,to się nazywa wojna informacyjna,a to wideo wygląda mi właśnie na takie upozorowane video,nawet nie ma rannych,postrzelali w powietrze prawdopodobnie asadyśc.Widać po nagrywajacym i żołnierzach"emocje" nagrywający stoi po środku ostrzeliwanej drogi i spokojnie nagrywa.Bardzo legitne
  • Odpowiedz
@Redrum781: Nie,czy ty wiesz kogo bronisz,pisałem już nieraz nie twierdze że opozycja też jest super,wojna wywołała zezwierzęcenie i jest bardzo brutalna,ale nie broń tego co robi Asad proszę cie,tu podałem kilka linków zbrodniLink
  • Odpowiedz
@Redrum781 Co do twojego źródła owszem to nie do przyjęcia, przedstawia ona wojskowych i cywilnych alawitów wziętych do niewoli przez skrajne ugrupowanie, wystawiono ich jako ochronę przed bombardowaniem, zauważ że wystawiono ich w gęsto zaludniomym miejscu, gdzie lotnictwo asada specjalnie bombarduje.Przemoc wywołuje przemoc. I nie biorę w obronę, jeśli ktoś podaję kłamliwe informacje tak jak powyżej spędzanie cywili i używanie ich do kręcenia takiego filmiku propagandowego gdzie nawet nie starają się udawać
  • Odpowiedz