Wpis z mikrobloga

Zawsze jak jestem na jakimś "arcy ważnym" spotkaniu, to wyobrażam sobie, że ci wszyscy sztywniacy w garniturach, którzy tak zacięcie sprawdzają swoje telefony, w rzeczywistości przeglądają memy, albo odpisują komuś "nie zesraj się". ( ͡ ͜ʖ ͡)
I jakoś nabieram dystansu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza #thegirlcontent #heheszki #nicwaznego
  • 51
  • Odpowiedz
@TheGirl: dokladnie tak robimy! A jeszcze szukamy po fb,ld i innych zdjęć osób ktoŕych niby sluchamy i przesylamy sobie co lepsze. Czasami znajdzie sie jakies z wakacji w kostiumie i wtedy juz inaczej patrzymy na rozmowcow :)
  • Odpowiedz
@TheGirl: u mnie w #pracbaza przyjechali ostatnio dyrektorzy i przyszli do naszego pokoju. Jeden z nich siadl sobie obok mnie i przy dyskusji ciagle trzymal telefon jakby robil zdjecia. Nie widzialem co robi bo dosyc daleko bylo i nie chcialem zerkac. Siedzial spokojny i skupiony, w pewnym momencie obrocil sie do kolezanki, ze byl plecami do mnie i zobaczylem ekran, a ten typ ubijal jakies stworki w grze,
  • Odpowiedz
Znam lepszy sposób, ale ryzykowny. Jak jestem spięty albo się nudzę śmiertelnie bo prezesy #!$%@? o tym samym szósty raz, jeżeli są to Anglicy, to wyobrażam sobie ich w zbrojach z chełmami z epoki A la 12 wiek, albo jako wieśniaków z tamtego okresu. A jeśli np Niemcy, to obowiązkowo w mundurach xd.
  • Odpowiedz