Wpis z mikrobloga

Ale naucz się odróżniać lidera partii od szeregowego posła który w naszym patologicznym systemie politycznym jest tylko od wciskania guzika tak jak lider partii wskaże.


@skejna: Ale co tu jest do odróżniania? Nie ma żadnej różnicy, jak ktoś #!$%@? głupoty albo zwyczajnie kłamie to trzeba go wyjaśnić niezależnie czy jest szeregowym posłem czy liderem partii. To przecież tylko funkcja, a nie świadectwo nadczłowieczeństwa, takich podstawowych standardów powinni się trzymać wszyscy.
a tam, Nowośmieszna zmienia się tak często że przestałem śledzić. Faktycznie od jakiegoś czasu nie widziałem nabijania się z Petru - widocznie #dobrazmiana bo ani debil nie jest na świeczniku ani nowa władza nic nie odwala.


@skejna: Tak często? Pierwsza zmiana przewodniczącego od czasu powstania. W tym czasie mieliśmy np. zmianę premiera i wymianę ministrów. Więc nie zmieniają się "tak często".
@Towarzysz_Moskwin Nie każdy. Ja miałem pradziadka w armii czerwonej. Walczył w piewszej linii frontu podczas szturmu na Berlin( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale za to drugi pradziadek na pewno był w AK i być może w opolskim NSZ(znalazłem w spisie żołnierzy osobę o takim samym imieniu i nazwisku, ale prawdopodobnie to tylko przypadek).