Wpis z mikrobloga

Hej mirki, jako że od tygodnia jestem fit wariatem kupiłem tam jakieś masełko orzechowe za 20zł 0.5kg 100% archaidowych gitez, musze jakos dostarczać tłuszcze i to wydaje sie najlepsze ale powiedzcie z czym to jest albo jakies fajnie przepisy to niestey samo albo z chlebem jest to dla mnie nie jadalne, nauczony jestem jeść słodkie kremy #dieta #redukcja #przepisy #maslo #mirkokoksy
  • 11
  • Odpowiedz
@drgamidyga: Strasznie przepłaciłeś. 100% już za 12zł za 500g idzie dostać normalnie a w promocji to poniżej 10zł. Jeżeli chodzi o kanapki to spróbuj masło orzechowe, sól, powidła
dobre jest też jako dodatek do owsianki, na naleśniki.
Do szejka twarogowego też pasuje. Ja robię takiego z pół kostki twarogu, banana, szklanki kefiru i 2 łyżeczek czubatych masła orzechowego i soli
  • Odpowiedz
@maniok: Wiem że przepłaciłem ale w sumie trudno, normalne jest to że na samej górze tego masła jest w #!$%@? tłuszczu i po mieszaniu dalej jest? :D
Inb4 moge go jakoś posłodzić nie dodając cukru?
  • Odpowiedz
@drgamidyga: możesz, polecam stevin czyli mieszankę ekstraktu ze stewii i erytrytolu

można kupić gotowe ale taniej wychodzi kupno osobno i mieszanie, w smaku nie czuć kompletnie różnicy ze zwykłym cukrem a można tym wszystko słodzić, nawet ciasta piec normalnie. Wszystko tym słodzę, zwykłego cukru już rok nie kupywałem bo jest mi zbędny

a co do rozwarstwienia masła to jak będziesz trzymał w lodówce to nie będzie się ten olej wydzielał na
  • Odpowiedz