Wpis z mikrobloga

@Robocovo: Wyższe w Polsce, jak pierwszy raz pojechałem tu do Rossmanna to zdałem sobie sprawe jaką Polska jest montownią do dojenia. Ceny po przeliczeniu 20-40% wyższe przy dominancie zarobków 500 euro. ;)

@Tobhar: Fajnie młodzież, nawet olać te drobne złotówki bo uczysz się ogólnego życiowego ogarnięcia, to się przyda w przyszłości o wiele bardziej. Inwestuj w języki i umiejętności. ;)
  • Odpowiedz
@Tobhar: Przy tej kwocie może nie odczujesz, chyba że kilka miesięcy takiej pracy będzie ale podobnie fajnym uczuciem jest pierwszy zwrot podatku, nagle okazuje się że kilka stówek wlatuje o których się nie myślało.
  • Odpowiedz
@Tobhar: Fajnie, moja pierwsza wypłata też była podobnej wielkości :)

Moja rada jest jednak taka - unikaj gówno prac typu kasjer, magazynier, kelner, sprzedawca w sklepie itp. Nie wiem czego się uczysz, na jaki kierunek zamierzasz pójść, ale dla przykładu - zapisz się na freecodecamp.com, zrób kursy frontend dev (HTML5, CSS, Javascript, Bootstrap), ew. rób sobie też inne i jak naprędzej znajdź praktyki w IT, najlepiej właśnie w programowaniu. Mogą być
  • Odpowiedz
Nigdy nie miałem „1 wypłaty”. Zawsze coś zarobiłem przykombinujac, sprzedając coś drożej, albo robiąc jakaś usługę. Teraz własna dg
  • Odpowiedz