Wpis z mikrobloga

@kojot-mazur: starego puga robiłem na robotniczej w Auto-renoma (http://www.autonaprawawroc.pl/). Obok jest też jakiś serwis aut francuskich (przystanek śrubowa), ale tutaj zdania nie mam. Z auto renomy byłem zadowolony. Zakładają ci segregator, kwitują pobranie samochodu, dzwonią i przygotowują kilka wycen- w zależności od zakresu i jakości części, których chcesz użyć. Jak jest na dzień dzisiejszy nie wiem, bo nowego puga robię w ASO na Karkonowskiej. A jeśli zależy Ci tylko na
  • Odpowiedz
@kojot-mazur: Zulugaraż na księżu - od czasu do czasu w C4 mi dłubią i robią to nienajgorzej ;) France-Serwis na Małopanewskiej znowu nie polecam - tempomatu nie potrafili zrobić, tak samo jak prosto założyć zderzaka.
  • Odpowiedz
@zorq: Ten serwis aut francuskich można znaleźć bez problemu. Jadąc Robotniczą od dworca świebockiego w kierunku WSB/DSW na wagonowej. Widać ich z ulicy. Auto-renoma to trochę trudniej. Jedziesz robotniczą w kierunku WSB/DSW, mijasz ten serwis aut francuskich i za nim wjeżdżasz w lewo (tam jest chyba bar borowik czy jakoś tak) i jedziesz prosto do końca wewnętrzną drogą. Warsztat jest po prawej stronie
asap_srasap - @zorq: Ten serwis aut francuskich można znaleźć bez problemu. Jadąc Rob...

źródło: comment_nASgWATX9wzEg5sgU5Jx5DX9XzQK5lo1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz