Wpis z mikrobloga

Dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Evangelia - wrak frachtowca, od pół wieku spoczywający przy rumuńskiej plaży. W tekście krótka historia oraz zdjęcia wraku ogromnego frachtowca, który podczas II Wojny Światowej przemierzał ocean Atlantycki oraz Spokojny, a swój żywot zakończył przy jednej z rumuńskich plaż nudystów. Zdjęcia wykonane podczas zeszłorocznego wyjazdu samochodowego na Bałkany

Historia zatonięcia statku nie jest do końca znana, jedna z teorii mówi o tym, że jego właściciel postąpił jak #januszebiznesu i celowo doprowadził do katastrofy, która miała na celu wyłudzenie odszkodowania.

Mam nadzieję, że materiał będzie dla Was interesujący. Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Jeśli chcesz abym przestał Cię wołać to proszę napisz do mnie prywatną wiadomość.

Osoby, które chcą, aby wołać je do kolejnych znalezisk podróżniczych proszę o plusowanie komentarza poniżej.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

_______________________________________________
Wołam zainteresowanych, którzy wyrazili chęć wołania. Jeśli ktoś nie chce być wołany proszę o wiadomość prywatną.
Pobierz MG78 - Dziś zapraszam Was do zapoznania się i wykopywania znaleziska Evangelia - wrak...
źródło: comment_9Y3yMq1wXA4IuLO9HoH96C5K5cxaeFti.jpg
  • 10
@obserwator_2:
Możesz skorzystać z tego pomysłu:

"Zastanawiałem się co by się stało gdyby jakiś bardzo bogaty człowiek wpadł na pomysł ugotowania zupy w jeziorze. Skończyłoby się to ogromnym marnotrastwem żywności bo zupa w jeziorze łatwo by się pobrudziła dodatkowo wzrosła by cena za paliwo, którego ogromna ilość została zużyta na gotowanie. Dochodzi, więc do sytuacji, gdy człowiek bogaty może swoim kapitałem mocno zaszkodzić innym uczestnikom rynku. Z drugiej strony państwo jest
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.