Wpis z mikrobloga

Weź mi ktoś wytłumacz łopatologicznie logikę #rozowypasek #logikarozowychpaskow
Dowiaduje się, że dziewczyna jest mną zainteresowana>staram się, jakieś bzdety na kiju>olewa mnie>koniec starania, olewam ją>zauważa, że ją olewam, to jakieś tańce godowe o--------a, żeby znowu się nią zainteresować>pokazuje, że jestem zainteresowany>znowu olewa>koniec końców ja olewam>foch
co XD
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shiningsky: to bardzo proste. Ona jest toba zainteresowana, ale ty sie od razu zgadzasz, nie jestes trudna zdobycza, wiec jestes nudny -> olewa cie, a jak ty olewasz ja, nagle hurr durr, ale jak to, przeciez ci sie podobam, czemu tak latwo mnie odpusciles -> wzrost zainteresowania. Wystarczajaco lopatologicznie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Myślę, że u mężczyzny działa to bardziej prostoliniowo. Jak jest zainteresowany i mu zależy, to w międzyczasie nie odpierdziela Bóg wie czego, żeby przypadkiem źle nie wypaść (przynajmniej w moim mniemaniu). "Zdobywanie" może i jest fajne, ale do pewnego stopnia. W pewnym momencie staje się to niezwykle nużące.
  • Odpowiedz
@shiningsky: ja wyznaje taka sama zasade. Fajnie jest, jak sie musze troche nameczyc, ale jak bym miala odwalac jakies tance wokol niebieskiego i naprzemian robic do niego maslane oczka i strzelac fochy o bog wie co, to wole powiedziec takiemu "na razie" i o nim zapomniec
  • Odpowiedz
@wyczeszcz-oczuf: drwij sobie z cierpiacego czlowieka... A rozowe niby takie empatyczne... W tych czasach rozowy nic nie musi robic, zeby miec niebieskiego. Rozowe sa bowiem od ocenaniania... My zas mamy pajacowac czyli zagadywac, podrywac, zapraszac itd. Nie, nie wolalabys. Jak nie jest sie 9/10 niebieskim z 190cm wzrostu to nie ma poziomu easy (rozowe maja mentally retarded wiec nawet przystojniak ma ciezej).
  • Odpowiedz