Wpis z mikrobloga

Hej!
Wersja 0.7.1.1 #otwartywykopmobilny

Nowe funkcje:
- @Kroguc dodał ustawienia widoku znalezisk: Miniaturki z lewej / prawej, góry / z dołu, opcja wyświetlania belki z autorem linku oraz opcja "Prostej listy". Dzięki temu można ustawić sobie jak ma wyglądać pojedyńcze znalezisko. Niestety zmienianie tych ustawień powoduje przeładowanie widoku, postaram się to poprawić w kolejnej aktualizacji.
- Napisałem parser wykopowego markdown, dzięki temu otwierane spoilery poprawnie wyświetlają linki / pogrubiony tekst / itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Dopisałem trzykrotne powtarzanie nieudanych zapytań przy timeout / itp.
- Zoptymalizowałem kilka widoków, dzięki temu aplikacja powinna szybciej działać
- Przycinanie długich wpisów
- Zdjęcie profilowe przenosi teraz do naszego profilu
- Zmiany w ekranie ustawień.
- Wpisy podpisywane są teraz "via Wykop Mobilny (Android)"
- Klawiatura chowa się po dodaniu komentarza / wpisu
- Inne poprawki

Wykop Mobilny dostępny jest już publicznie na Google Play. Narazie wrzuciłem jako prerelease, dlatego nie można jeszcze wystawić opini ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Darowizny
Jako że kilka osób było zainteresowanych, na stronie github aplikacji dodałem mój adres paypal.me. Oczywiście darowizny są całkowicie dobrowolne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Proszę o zgłaszanie błędów pod tagiem #owmbugi
#android #androiddev #kotlin #wykop
feelfree - Hej!
Wersja 0.7.1.1 #otwartywykopmobilny

Nowe funkcje:
- @Kroguc doda...

źródło: comment_q8tXkPa280p6eZ6lbT9TjICTsjEFPYvG.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@feelfree: A da radę zrobić, że jak wykopiemy/zakopiemy znalezisko to jest ono odświeżanie na liście - główna/wykopalisko jak to ma miejsce w oficjalnej apce? Czy może to kolejna rzecz którą tylko wykop ma.
  • Odpowiedz
@WuDwaKa: Da się, choć wymaga to lekkiego przerobienia kodu. Pomyśle nad tym w tym tygodniu. Pozwoli to też na zaktualizowanie stanu plusów na wykopie po wejściu w komentarz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@feelfree: dałoby radę jakoś inaczej oznaczać znaleziska z płomieniem? Bo cienka czerwona linia z lewej strony miniaturki jest bardzo słabo widoczna na note8 (zakrzywiony ekran więc podejrzewam że ten sam problem występuje na s8/s8+ czy S7 edge) Moze grubsza ta linia?
  • Odpowiedz
@feelfree: Coraz więcej ustawień wyglądu, to dobrze, że można ustawić to wszystko pod siebie, ale warto dodać tu jeszcze możliwość eksportu tych ustawień, bo pewnie jeszcze trochę tego dojdzie, a instalując apkę na nowo/zmieniając telefon trzeba będzie wszystko ustawiać od nowa
  • Odpowiedz