Wpis z mikrobloga

@ph0212: niektóre świry z fragrantiki trzymają jakieś vintage w lodówkach xd nie popadajmy już w paranoje. Ważne, żeby nie były narażone na częste zmiany temperatury i światło słoneczne :)
  • Odpowiedz
@dr_love: Opiszesz po krótce jak poprawnie przechowywać perfumy? Bo mam wrażenie, że u mnie po jakimś czasie zaczynają zajeżdżać alkoholem.
  • Odpowiedz
@makrel_gieldowy: a tak, że zamowione tam raz perfumy trzymały zapach może w maxie 2 godziny. Mając wcześniej przez dłuższy czas do czynienia z oryginałem widać było różnice. Potem zamówiłam tam korektory Heleny Rubinstein we wszystkich dostępnych odcieniach i nie dość, że jeden z nich był w kompletnie innym opakowaniu, to jeszcze każdy miał inną konsystencję. Jestem wizażystką i pracuję na produktach z wyższych półek, uwierz, potrafię rozpoznać bubel. Owszem, ceny w
  • Odpowiedz
Jak by ktoś miał jeszcze wątpliwości, to iperfumy maja już stacjonarne sklepy w galeriach i dość dobrze to wyglada
  • Odpowiedz
@peszkowa: ta. Międzynarodowa firma Notino sprzedaje podróby :D uwielbiam takich znawców. Ale że promocje są w stacjonarnych to jednak znaczy że da się taniej i jeszcze na tym zarobić. Skoro znalazłaś podróbę to jak to załatwiłaś? Bo rozumiem że zrobiłaś coś oprócz wylewania żali? Jak to jest ze ja nigdy podróbki stamtąd nie kupiłem ani całe forum perfuforum.pl? Tylko takie wizażystki. BTW co to za perfumy były?
  • Odpowiedz
@limitless93: a ja mówię o iperfumy, że mają oryginały. Mam ponad 20 flakonów od nich i 0 podrób. Pleców tam żadnych nie mam więc czemu ja nigdy podróbki nie dostałem? BTW co to za perfumy były? Chętnie sprawdzę jutro jak będę w stacjonarnym iperfumy, bo mam koło siebie.
  • Odpowiedz
@peszkowa: idź kup do sephory czy daglasa Rochas Man albo Lolita Lempicka Au Masculin i pochwal się godzinną trwałoscią i projekcją na pół centrymetra. Porównamy z kupionymi przeze mnie z neta pierwszymi wypustami. Ciekawe czy dusząc się oparami z pierwszych wypustów powiesz, że Sephora sprzedaje fejki, bo kupione stacjonarnie mają 1/10 parametrów :)
  • Odpowiedz
Mnie z kolei najbardziej zastanawiają testery z allegro. Mam kila takich flakonów oprócz normalnych nie testerów i nie potrafię wyczuć różnicy i jak trzymają się przez cały dzień na ubraniu to więcej do szczęścia nie potrzebuję, ale zastanawia mnie jeden fakt. Taki np. Chanel Platinum Egoiste od jakiegoś czasu, od ponad roku albo i dłużej, ma nowy flakon, a na allegro nadal same stare testery. Jak ktoś to podrabia załóżmy to nie
  • Odpowiedz
@vertebrae_verae: większość podrób jest dosyć dobrym odzwierciedleniem oryginałów, bo wykorzystuje się do tego inżynierię wsteczną. 99% #!$%@? da się jednak bez problemu rozpoznać. Polecam kanał:
https://www.youtube.com/channel/UCZGqZSGUwA9a3nrjC0peFdw
i przykładowy film kopii na pierwszy rzut oka niemal doskonałej (i nawet zapachowo bardzo podobnej).
Przy testerach jest największe ryzyko, bo po samym korku często da się rozpoznać fejk (na załączonym filmie widać, że w oryginale magnes działa inaczej i w środku jest logo diora).
Eoghan - @vertebrae_verae: większość podrób jest dosyć dobrym odzwierciedleniem orygi...
  • Odpowiedz