Wpis z mikrobloga

Różowa potrzebuje konsultacji z dermatologiem / onkologiem ws. pieprzyków. Dzwoniła do różnych placówek i terminy prywatnie są na maj/czerwiec. Do tego czasu to lepiej sobie już dzwonić do zakładu pogrzebowego kiedy mowa o onkologii.
Pytanie: Gdzie (najlepiej we Wrocławiu) jeszcze warto spróbować się umówić na wizytę?
Prywatnie lub na nfz.
#pytanie #medycyna #wroclaw #dermatologia #rakcontent (oby nie) ( ͡° ͜ʖ ͡°) #lekarz #nfz #polska
  • 12
  • Odpowiedz
@Garg84: Moja żona bardzo niedawno miała wycinane 2 brzydkie pieprzyki. Wycinki poszły do badań, jeszcze czekamy na wyniki. Wszystko było robione w http://www.esderm.pl/ . Polecam. Po wizycie kontrolnej termin wycięcia został ustalony na 5 dni później także wszystko zorganizowane jest bardzo szybko, przyjemnie i sprawnie. Oczywiście wszystko prywatnie. Usunięcie jednego powinno cię kosztować około 500zł ale to wszystko i tak wyceniane jest indywidualnie.
  • Odpowiedz
@Garg84: jest jakaś fundacja na krzykach chyba co to pojdziesz, sprawdza i ewentualnie wytną - znajomek robił i chyba nic nie płacić - podpytam gdzie + jakie warunki i wrócę tu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Garg84 we Wrocławiu działa organizacja Rakoobrona. W zeszłym roku robili eventy na których można było sprawdzić swoje znamiona za darmo. Skontaktuj się z nimi na FB, może podsuną Ci jakieś rozwiązanie, bądź dadzą namiary na konkretnych specjalistów
  • Odpowiedz
@Garg84: Polecam jednak zwiększyć zakres szukanych miast o świadczenie. Ja chodzę przez NFZ i w dzień w który daje skierowanie jestem przyjęty... Wykonałem około 20 telefonów przez kolejki nfz stronę(kolejki od tygodnia po 3 msc) i minusem jest tylko dojazd -> tragiczny ale po pierwsze: w ramach nfz, także nie pyskuję bo studiuję i korzystam z ubezpieczenia a przyjęty jestem w dzień przyjazdu - od razu. Trzeba tylko chcieć szukać
  • Odpowiedz