Wpis z mikrobloga

@jezus_cameltoe: To, że jedne sukcesy uznasz za większe, nie oznacza, że nie szanujesz bądź mniej szanujesz tych mniejszych. Pytam z ciekawości, jak się porównuje 4 x PŚ, 4 x MŚ, vs. 1 x PŚ, 3 x IO i 2 x MŚ. Sonda ma wykazać SUBIEKTYWNE odczucia co do wyników, a nie pokazać, kto był gorszy. :-)
@alois_tannenbaum: Obydwaj to ikony tej dyscypliny.
Małysz mimo wszystko trochę więcej osiągnął. Kamilowi brakuje tego bycia najlepszym w historii jakiegoś segmentu skoków. Małysz jest absolutnie najlepszy w historii MŚ. Jako jedyny wygrał PŚ 3 razy z rzędu i ogólnie ma najwięcej KK jako jeden z dwóch.
Kamil kładzie Małysza na łopatki ilością złot Olimpijskich, ale zdecydowanie odstaje medalowo w MŚ i pucharowo (kule, wygrane, ilość podiów)
p.s. przypisałeś Kamilowi drugie złoto
@Ekspert_z_NASA: Tak, wiem, że przypisałem mu to złoto. Świadomie, bo na Stochu zbudowano tę świetną drużynę. Nie umniejsza to wkładu innych chłopaków, ale Stoch dał impuls. Oczywiście i Małysz i Stoch są ikonami, ale jak napisałem wyżej przedmówcy, ciekawił mnie odbiór społeczny osiągnięć obu. Tak jak w piłce nożnej, dla jednych ważniejsze jest wygranie mistrzostw świata, a dla innych dwóch z rzędu mistrzostw Europy.