Wpis z mikrobloga

Narciarze z #opolskie #opole gdzie szukać butów narciarskich? Chciałem coś kupić w przecenie a nawet nie mam gdzie przymierzać butów bo mój rozmiar to chyba 27,5 a w Martes sport tylko 28 i chyba mi są za duże a nie mam jak sprawdzić rozmiaru mniejszego. W Decathlon są rozmiary 27,5 i chyba mi pasuje ale znowu nie ta twardość co chcę, bo myślę nad zakupem czegoś w okolicy 100. Jest to mój pierwszy zakup butów a nawet nie mam jak przymierzyć większej ilości. Może coś we Wrocławiu albo w śląskim? Ale jakbym tam miał jechać to już do jakiegoś sklepu gdzie miałbym taki wybór że bym na 100% coś kupił

#narty #narciarstwo
  • 9
@BajerOp zobaczę tego harcerza w przyszłym tygodniu. Widziałem na stronie że kilka modeli ma w moim rozmiarze. Tylko widzę że ma w swojej ofercie modele starsze nawet z roku 2012. Zmieniła się jakoś od tego czasu technologia produkcji, czy aż tak stare roczniki nie są w czymś gorsze od aktualnych? Wiem że może głupie pytanie ale dopiero wchodzę w świat narciarstwa.
@matek1212: w zasadzie to nie, zależy do ilu szukasz butow, wszystkie mają "kosmiczne" technologie. Tam Ci dobrze doradzą nawet będziesz mógł zabrać do domu protestować czy dobrze leżą.