Wpis z mikrobloga

Pamiętacie 1893 rok?
My też nie, ale w naszym salonie pojawił się fotel barberski, który ten rok pamięta wyjątkowo dobrze.

Nasz szefo - Kris, poświęcił kilka zimowych miesięcy aby tchnąć w niego nowe życie. Kiedy wieczorami odkładał brzytwę, łapał za pędzel i z ogromną precyzją w przydomowym garażu niespiesznie przywracał mu dawny blask.
Ten fotel ma duszę a swoją historię chętnie opowiada klasycznym wyglądem i precyzją wykonania.

Dziś ten przepiękny klasyk stoi już w naszym barbershopie a nasi klienci mają niesamowitą okazję przenieść się w czasie o 125 lat wygodnie rozciągając się na tym cudzie ówczesnej techniki i poddać się procesowi klasycznego golenia brzytwą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszamy was mireczki na podróż w czasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#chwalesie #brodaboners #szczecin #broda
Pobierz BarbershopGentleman - Pamiętacie 1893 rok?
My też nie, ale w naszym salonie pojawił ...
źródło: comment_byOfVlxcZexH9wmpJ8Y8ix69WplUmGSv.jpg
  • 14
@BarbershopGentleman: Szkoda, że większość barberów w Polsce tylko ładnie wygląda. W większości wszyscy walą na jedno kopyto czyli mocno zaakcentowane krótkie boki maszynką + hipsterska broda, ewentualnie jakieś zakręcone wąsy xD. Szkoda, że mało jest barberów, którzy starają się dobrać fryzurę i zarost do twarzy oraz nie wydziwiać na siłę.
@czup: Często wynika to z wyraźnego życzenia klienta. Ciężko czasami przekonać klienta, że to co powszechnie uchodzi za "modne" nie pasuje zawsze i nie każdemu. Ale ta świadomość rośnie i co raz częściej panowie zgadzają się na kierowane w ich kierunku rady i sugestie. Robimy co możemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazyrazorclaudia: Ja bym sobie z ciekawości chętnie poszedł do fryzjera, który ma większy fach w ręce i potrafi dobrze przyciąć włosy. Ale niestety muszę chodzić do osiedlowego fryzjera, ponieważ mam brzydką czaszkę i fryzjerka rozumie, że włosy muszą być na tyle długie, żeby zachodzić za kości policzkowe bo mam od policzków szerszą szczenę niż góra głowy.
Szkoda, że mało jest barberów, którzy starają się dobrać fryzurę i zarost do twarzy oraz nie wydziwiać na siłę.


@czup: I to samo pracodawców, którzy doceniliby dobrze dopasowaną brodę, a nie z zazdrości patrzą jak na dziwaka

I też jeszcze gdyby się znali na charakterystyce. Że chcę wyglądać tak to tak, a nie z mistrza MMA zrobią lalusia-pedałka bo tak ładnie wygląda.