Wpis z mikrobloga

-Ukończyłem studia techniczne na jednej z lepszych uczelni w Polsce
-Potrafię programować w kilku językach programowania
-Ogarniam kilka frameworków frontendowych
-Nie mam problemów z napisaniem aplikacji frontendowej, backendowej lub androidowej
-Przyswajanie nowych technologii nie sprawia mi żadnych problemów.

-Muszę googlować jak wygląda natka pietruszki lub koperek żeby je rozróżnić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mireczki jak to jest?

#heheszki #problemypierwszegoswiata #humorinformatykow
tusk - -Ukończyłem studia techniczne na jednej z lepszych uczelni w Polsce
-Potrafię...

źródło: comment_7VWLeFIYE0DxRxr9Hc91yo7MHFIh4tDw.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@tusk: kiedyś pracowałem jako kierownik w dużym markecie ponad rok. codziennie wykładałem tą pieprzoną pietruszke i koperek i ni #!$%@? nie moglem tego zapamiętać. pamiętam kiedyś dyrektor regionalna wpadła mi na dział, chciała zmienić ustawienie działu i mówi do mnie: weź proszę pietruszkę do mnie ustaw tutaj. żebyś zobaczył moje przerażenie w oczach, gdy już chciałem spytac sie jej: a ktore to? w końcu wzialem pierwszą lepsza i o dziwo trafiłem
  • Odpowiedz
@tusk:
Żona informatyka wysyła go po zakupy.
- Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć.
Chłopina po wejściu do sklepu pyta:
- Czy są jajka?
- Tak - odpowiada sprzedawca.
- To poproszę dziesięć parówek.
  • Odpowiedz
@tusk bo się życia nie uczyłeś
Ja z wyróżnieniem skończyłem jedną z lepszych uczelni technicznych, zarządzam majątkiem wartym ok. 1mld zł, a wiem jak wygląda natka pietruszki...
  • Odpowiedz
@tusk: mnie kiedys mama wysłała po pietruszkę, to się z babką zacząłem spierać że mi jakieś gówno-korzeń chce wcisnąć. Tłumaczę jej PIE-TRU-SZKA, TAKIE ZIELONE.

Przyszedłem z tą swoją pietruszką no i zaraz szedłem jeszcze raz xD Po pietruszkę tym razem, a nie natkę pietruszki...
  • Odpowiedz