Wpis z mikrobloga

Wszyscy we #wroclaw mówią tylko o nowych Mederusach, a mi tęskno za Konstalem 102. Wielkie, otwierane okna, miękkie, wygodne fotele, a w podróży solidna porcja trzepania.

Jeździliście? Pamiętam, że ta zabawa była popularna zanim filmik powstał. Fajnie, że to nagrali, bo jest do czego wracać. A to już ponad 12 lat!

https://www.youtube.com/watch?v=EcMtJZ1YnvA

#mpkwroclaw #gimbynieznajo #heheszki #nostalgia #pjongczang2018
Wychwalany - Wszyscy we #wroclaw mówią tylko o nowych Mederusach, a mi tęskno za Kons...

źródło: comment_608oWf2MPeJJcvSZ0raPzy5GeW32Ofcd.jpg

Pobierz
  • 20
@yolow71: nastepnego dnia? Raczej przez nastepne miesiace... W starych tramwajach obsługa wchodzila ze szlaufem i z grubej rury płukala wnętrze. W Konsalu wystarczyło przetrzeć szmata ekoskórę. A teraz trzeba czekać pół roku żeby oddać do prania.
Jakbym napisal o poprzednikach 102 i ze byly rewelacyjne ze wzgledu na drewniane siedzenia, to sie zara zleca i hurr durr niszcza kregoslup.


@PurpleHaze: uwielbiałem nimi jeździć, ale że głównie grabiszyńską, to nawet 25 lat temu #!$%@? były starymi babami i jak siadłem raz na miesiąc to było dobrze ()

na szczęście włodarze dawno już #!$%@? totalnie zbiorkom na interesujących mnie trasach więc rower,