Wpis z mikrobloga

Na wykopie panuje u wielu osób przekonanie, że robienie minety dziwce to dno i oznaka #przegryw . Najśmieszniejsze dla mnie jest to, że tak myślą mirki spod tagu tinder .

A teraz zastanówcie sie mireczki taka dziwka dba o higiene i o bezpieczeństwo uprawiajac seks tylko w zabezpieczeniu, bo jak zlapie jakies swinstwo to sie skonczy doplyw pieniedzy i klientów.

A taka loszka z #tinder , nie musi sie bac o klientow, wiec daje za darmo czesto bez gumy przegrywom, którzy nie potrafia normalnie podejsc do dziewczyn i je poznac, tylko potrzebują do tego aplikacji (niedlugo bedziecie potrzebowali aplikacji, zeby wsadzic siusiak into pusia xD). I ci sami ludzie spod tagu #tinder robią minetki siksom z tindera, wsadzaja swoj jezyk w otwór, który był wcześniej penetrowany (bez kondoma) przez innego przegrywa niemającego odwagi zagadać do laski na żywo xDDDDDD.

Moze przekonanie jest trafne, nie obchodzi mnie to bo mnie nie dotyczy, ale bawi mnie krytyka tinderowiczów, którzy osiagneli większe dno.

#roksa #logikaniebieskichpaskow #seks #bekazpodludzi #pdk #przegryw #stulejacontent
  • 4
  • Odpowiedz