Wpis z mikrobloga

WPIS DLA OSÓB 18+

Semicka moderacja usuneła mój wpis za przekleństwa to wrzucam jeszcze raz ocenzurowaną wersję. Szkoda, bo było ponad 80 komentarzy. Jakiś mirek dostał prawie tysiąć plusów, inny 700 :/ Wpis był już w gorących i więcej osób by dołączyło do dyskusji.
Swoją drogą ciekawy regulamin. Przeklinanie jest zabronione, bo portal dla 13+ (jakby w tym wieku nie przeklinali bez przerwy xD), ale filmiki z liveleaka gdzie jest pokazana brutalna śmierć jest jak najbarzdiej OK :) Fajny regulamin macie @Moderacja Ciekawe kto zgłosił wpis, obstawiam @kwasnydeszcz
#moderacjacontent

Poszedłem do prostytutki. U nas w mieścinie dzi*ek mało i większość milfy/gilfy. Na garso pusto. Ale jest jedna młoda za 150 zł/h to idę. Telefon, umówione za 30 min. Wziąłem 25mg #sildenafil bo jestem na #ssri i gorzej z erekcją przez to. po 30min drugi telefon i wbijam.

Laska całkiem fajna, ale deklaruje, że ma 170cm a w rzeczywistości jakies 163. Daje kase i idę pod prysznic. W ogłoszeniu napisane "miła, uśmiechnięta, sympatyczna dziewczyna, przyjemna atmosfera, czułość, różne pozycje", ale jak się pewnie już domyślacie żadna z tych rzeczy nie okazała się być prawdą xD.
Wszystko wręcz na odwrót. Laska z miną focha już na samym początku jak tylko drzwi otwierała. Potem było tylko gorzej.

Zero namiętności, atmosfera c-----a w c--j, laska zachowuje się jak robot. Mówi w sposób znudzony "ja się rozbiore i zaczniemy od loda" takie polecenie dostałem jak wróciłem z łazienki. To w sumie nawet lód nie był tylko handjob, bo samą głowkę lizała i ręką napieXXXlała jak wiertarka udarowa. Zaproponowałem 69, ona się patrzy takim zmęczonym/wkXXXionym wzrokiem i mówi "*westchnienie no dobrze jak chcesz 69 to zrobimy 69" Liżę, liżę chce włożyć palca a ta do mnie z ryjem "EJ, EJ! PALCÓW NIE WKŁADAMY KOLEGO!"
Pytam się -to co zakładamy gumke? - dobrze. Propozycja od tyłu/przodu. Biore pieska. Bierze żel, wyciska i nie leci bo się zatkałą buteleczka czy coś. Krzyczy "kuXXa mać(coś tam przeklina dalej) i poszła po nowy. Musiała mi znowu postawić.

Stoi to jedziemy. Jako, że ja bez kondycji i do tego kissless #przegryw to po 3 min się zmęczyłem i wyciągam, kładę się i mówie żeby poskakała trochę. I w tym momencie się odpaliła i krzyczy "ja nie będe skakać, sam se poskacz. Ja uprawiam s--s a nie pierdXlenie. Chcesz żeby skakać to znajdź se kuXXa dziewczyna albo nie wiem. Mogłeś juz skończyć od tyłu a przerwałeś.".
Jestem w chXj zażenowany tym co odpie***la, myślę sobie, jaka jeXXięta laska xD.
Mówie do niej -zmęczyłem się to chcę pozycje zmienić.
"Ta kuXXa zmęczyłeś się. Mogłeś już kuXXa skończyć to nie, specjalnie wstrzymałeś i chcesz w nieskończoność ruXXać. Zawsze tak robicie zamiast się spuścić to wstrzymujecie. Mogłeś sie już spuścić przy lodzie to zażyczyłeś sobie gumy. Mogłeś się spuścić teraz i też się wstrzymałeś."
-Nie chcę się spuszczać po 5 minutach.
"Taa bo wy zawsze chcecie z 10 minut rucXać."
-No tak z 15.
"Zaraz cię wyXXXXdole stąd, bo mnie wkuXXiasz."
-Co? xD
"Tak, zaraz cie wyXXXXdole"
-Dobra to od przodu teraz.
"Teraz to co najwyżej mogę ci ręką skończyć."
Mi od tego jej pierXXlenia już kutang zmalał mimo sildenafilu.
"I znowu mam ci stawiać? Mogłeś już skończyć a teraz mam ci trzeci raz stawiać? Z wami tak jest zawsze, ja pieXXole.
-Jakbyś nie zaczęła gadać bzdur tylko od razu usiadła to by stał.
"Ta pewnie. Wam zawsze mięknie jak chcecie inną pozycję. Poza tym w ogłoszeniu są rózne pozycje a nie wszystkie. Na jeźdzca nie ma."

Nie dziwie się, że innym też nie stoi przy jej zachowaniu. Siada obko. Bierze w ręke coś próbuje i dalej coś gada do mnie z pretensjami, że się nie spuściłem jeszcze zamiast sie zamknąć.
"No i teraz ci nie stanie. Z wami tak zawsze. Oddam ci 30 zł, bo taka cena jest za 30 min."
-OK. (cały czas coś nawija)

Nic z tego już nię będzie z tą wariatką, wycieram się i powoli ubieram. Ona cały czas coś jojczy. Mówię, że cena poszła w góre (wczesniej 120zlh) a ta się znowu odpala i drze p---e.
"No tak poszła, wiesz ile ja musiałam wydać za sesje? Nowe zdjęcia są nie widziałes? I muszę się użerać z takimi jak wy potem."
Pytam się -to po co to robisz skoro tego nie lubisz? Nie pamiętam co odpowiedziała.
Ja już ubrany mówię -to co 30 minut było. Poszła po kase, ma tylko 10zl 50 i 100. "Nie mam jak ci wydac"-mówi. Pogrzebała chwile i mi dała 5 dych. Jedyna pozytywna rzecz z tego spotkania w sumie.
Stoimy przy drzwiach łapię za klamke uchylam drzwi a ona rzuca się na zamek i nim kręci żeby otworzyć. Mówie -otwarte jest xD. I jeXła mi na koniec tekstem "Wypad."

Trzeba się przeprowadzić do dużego miasta chyba, bo tutaj rucXać się nie naucze :/
I troche lipa po tych lekach SSRI (paroksetyna), bo p---s jest znieczulony i w sumie nic nie czułem jak ją posuwałem. W ogóle nie czułem, że jestem w środku. I do tego prawdopobnie death grip mam przez masturbacje.
Ehhh...

#roksa #divyzwykopem troche #heheszki i troche #zalesie bo stówa w błoto
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mynameisjon66, a jaka mam pewnosc, ze tych opinii sama sobie nie wystawila? I czy nie stanie sie dla mnie zimna suka? Nie raz pisalem, ze jestem przegrywem wsrod przegrywow, bo mowilem dziewczynom z klasy/kierunku "czesc", a one mnie ignorowaly i zaczely rozmawiac z innymi stulejami
  • Odpowiedz