Wpis z mikrobloga

Ale slaby ten ostatni dlc, nudne, brzydkie malo przemyslane mapy, przez co widac ze starali sie wydac jak najszybciej bo widze juz po ograniu 1 meczu na 3 mapach mase niedorobek wraz z bugami. 99% Assetow zywcem wyciagniete z poprzednich dlc i podstawki. Widzialem mase ludzi narzekajacych na fpsy na i5. Nawet skrzynki dla premiumowcow nie dali. top kek. Why dice? why have you abandoned us?

Jedyny plus tego dlc to mapa (z "nowym trybem") jaka jest ciekawa to ta gdzie lata sie samolotami kontra wrogi team samolotow.
#battlefield1 #battlefield #gry #pcmasterrace
  • 5
no i prawie zapomnialem:

nie ma nowych pojazdow

nie ma nowej elitarnej klasy

nie ma nowych skrzynek ani darmowych ani platnych do nowych broni

nowe bronie snipera to znowu reskiny

nowa bron dla supporta to reskin mg15 tylko z minimalnie wiekszym fire rate i wiekszym magazynkiem (fajny power creep)

nowa bron meda sie wydaje ok troche szybsza i celniejsza ale z mniejszym dmg niz selbstlader

nowa bron supporta jest beznadziejna 9 ammo
@corinarh: no, gdyby nie to ze kupilem edycje od razu z SP, to bym zalowal kupna samego SP za jakies 100-150zl, myslalem ze Apocalypse pozamiata na koncu a oni puscili takie pospieszone slabe DLC, mam nadzieje ze w patchu post sezonowym dodadza chociaz tryb frontlies dla kazdej z mapy

najbardziej mnie boli ze przez ten caly czas dostalismy bodajze tylko jedna mape infantry w tym francuskim DLC, bieda straszna, a ten
@cotaaaaam: no wlasnie ja kupilem podstawke za 120zl na premiere + season passa za 100zl wiec tak jak mowiles czuje sie oscamowanym. Nie wiem watpie zeby cos dodali, raczej ich team przeniosl sie zeby dokonczyc bf5 i robic battlefronta 3.
@corinarh

Nie wiem watpie zeby cos dodali, raczej ich team przeniosl sie zeby dokonczyc bf5 i robic battlefronta 3.

no dokladnie, bf1 juz powoli bedzie zdychalo, szkoda bo polubilem ta gre, troche nie wykorzystali potencjalu w DLC