Wpis z mikrobloga

posiadanie sypialni z łóżkiem to bogactwo? :)


@wymarta: ostatnio rozglądałem się za dobrym zestawem do spania - same dobre materace na dwie osoby to kwota w okolicach 20k pln ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@xetrov: chyba 2-5k, ja mam lateksowy za kilka tysięcy, już nie pamiętam ile... a i takich większość nie ma, tylko sprężynowe zazwyczaj po kilka stówek, i tak lepiej niż kanapa chyba. :D
  • Odpowiedz
@xetrov: no wszedłem na jakąs losową stronę klinikasnu.pl i materace 2x2m są od 2k w górę. Nie wiem jakie masz wymagania, ale no nie 20k... chyba, że łóżko doliczasz. :D
  • Odpowiedz
@Dijuna: przecież nie pisałem o losowych materacach a dobrych, wyraźnie to zaznaczyłem. Losowo to możesz wejść do Ikei i kupić za 500 pln czy po ile tam chodzą. Łóżko to odrębna sprawa.
  • Odpowiedz
@xetrov: no ale tam widzę jakieś dobre materace, takie dobre w moim rozumieniu, bo sam mam taki... wszystko zawsze można kupić droższe i lepsze, ale gdzieś ta zależność między ceną, a wygodą się zaciera. Widocznie masz większe wymagania, ale ja nigdy nie spałem na wygodniejszym od mojego za 5k powiedzmy. I piszemy w kontekście spania na kanapie, no to kupno normalnego materaca, a nie mercedesa, to wcale nie taki luksus, a
  • Odpowiedz
@xetrov: już #!$%@? widzę, jak wyczujesz różnicę między materacem za 1,5 i 10k XD

SAMI AMATORZY PCHAJĄ SIĘ TERAZ DO SPANIA, BEZ ODPOWIEDNIEGO SPRZĘTU.
  • Odpowiedz
@Dijuna: podejrzewam że nawet ten za 2-5k pln plus łóżko to sporo więcej niż taki składany tapczan czy jak to się tam nazywa ze zdjęcia OP-a. Wymagań większych nie mam, póki co nie mam problemów z kręgosłupem czy tego typu rzeczy i niemal równie dobrze mogę spać na prlowskim wynalazku, ale różnicę czuć sporą i właśnie się zastanawiam czy jednak nie dołożyć tych 10k i nie wziąc lepszych, szkoda tylko że
  • Odpowiedz
@nama: jak mnie #!$%@? ze jak szukam pokoju do wynajecia to zawsze sa jakies dziwne wynalazki do spania zamiast normalnego najtanszego #!$%@? łóżka. I jeszcze sie ciesza jak nowocześnie bo panie w nocy lozko w dzien zlozysz i masz mebloscianke a wieczorem jak goscie przyjda to zamienia sie w kanape( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nama kupiłem takie gówno do dużego z myślą że będę spać na tym jak podrośnie młody. Teraz nie wyobrażam sobie zrezygnować z z łóżka 1,6 na 2 z zajebistym materacem. Chyba będzie trzeba większe mieszkanie
  • Odpowiedz
@wymarta: Patrząc na ceny łóżek a raczej materaców po kilka tysi to tak. Uważam, że posiadanie łóżka i osobno kanapy/narożnika/sofy to bogactwo dla takiego Polaka jak ja
  • Odpowiedz