Wpis z mikrobloga

@Stefaniak91: Znam osobe, ktore dojezdza 55km, przy czym nie autostrada, a dk8. A kazdy wie jak sie jezdzi DK8, zwlaszcza na dolnym slasku ;).

Dla jednego bedzie to malo, dla drugiego duzo. Jak napisal danek01 - jak nie ma blizej roboty za taka stawke to sie dojezdza.
@Stefaniak91: Przejedź się któregoś razu tą trasą w godzinach, w których miałbyś jechać do/z pracy. Zobaczy, czy będą korki. I tak, 50km w jedną stronę to dużo, o ile nie rekompensują tego naprawdę dobre zarobki.
@Stefaniak91: swego czasu dojeżdżałem ponad 60 km zwykłą drogą krajową i było ok. Mój ojciec swego czasu też podobnie dojeżdżał, tyle że sporą część trasy wojewódzkimi/powiatowymi. Zazwyczaj taki odcinek przejedziesz w czasie porównywalnym z przebiciem się przez całe miasto albo jazdą komunikacją miejską w obrębie miasta. Jedynie kwestia kasy.
@Stefaniak91: też dojeżdżam darmową A4, około 30-40 km, jeszcze jest ok, ale jak się słabo czuję i mam ochotę zemdleć, to tak średnio bym powiedział i życzyłbym sobie jakiś wygodny autobus ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jak na prologic to spoko. Tylko kanapki rób bo tam jak w lesie.zero sklepów.chyba że stołówkę macie. Google mówi że jesteś z gminy Wądroże wielkie .swoja droga śmieszna nazwa( ͡° ͜ʖ ͡°)