Wpis z mikrobloga

Kto w polsce obsługuję przesyłki SF eParcel? Poczta polska? Zerknijcie proszę na tracking dla paczki o numerze: 959689576853. Od 9 lutego wisi taki opis:
【Poland】 Arrived at the place of delivery, please go to pick up with notice letter
jednak żadnego awizo w skrzynce pocztowej nie mam.
Możliwe że przesyłka jest w jakimś Parcel Shop albo tego typu podobnym?
#tracking #pocztapolska
tiszert - Kto w polsce obsługuję przesyłki SF eParcel? Poczta polska? Zerknijcie pros...

źródło: comment_tlmFdlzWEt2lXCQMTUlx3BVYAZWZRL8f.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@tiszert a masz inną pocztę w Polsce? Wszystko po obsługuje chyba, że coś wysłane jest kurierem. Zresztą to masz fejkowy numer i informacje z twojego trackingu są wyssane z palca
  • Odpowiedz
@tiszert Ostatnio jak zamawiałem przez SF express to list był najpierw dostarczony do pośrednika (w Piotrkowie Trybunalskim), a później przez niego wysłany PP do mnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
Miałem też raz paczkę z Chin którą odbierałem w Ruchu (tuż obok placówki PP) , ale wtedy przyszedł i mail i SMS. W tym przypadku, nie mam żadnej informacji. Dziękuję za zainteresowanie tematem. Dam znać jak coś się z paczką wyjaśni ;)
  • Odpowiedz
@desygnat: też Ali i też z Chin. Dostałem po prostu smsa, że paczka z Chin o numerze takimatakim czeka i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Odbiór wygodniejszy niż na poczcie i nie trzeba czekać miliona lat w kolejce.
Szło pierw estońską pocztą do Niemiec, we Frankfurcie tracking się urwał i bum - paczka znalazła się magicznie w moim kiosku kilka dni później ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Wczoraj (22 lutego) poszedłem na pocztę i zapytałem się czy nie ma czegoś na mój adres. Pani w komputerze szybko znalazła że owszem coś jest. To była właśnie ta paczka o której mowa! Na paczce była przybita pieczątka z datą awizacji na 9 lutego. Chyba mam przydzielonego jakiegoś pechowego listonosza bo żadnego awizo do skrzynki nie dostałem.
tiszert - Wczoraj (22 lutego) poszedłem na pocztę i zapytałem się czy nie ma czegoś n...

źródło: comment_uvowV5Dt1vnuA1beegrKOfWQBda3LUx8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz