Wpis z mikrobloga

Kto w polsce obsługuję przesyłki SF eParcel? Poczta polska? Zerknijcie proszę na tracking dla paczki o numerze: 959689576853. Od 9 lutego wisi taki opis:
【Poland】 Arrived at the place of delivery, please go to pick up with notice letter
jednak żadnego awizo w skrzynce pocztowej nie mam.
Możliwe że przesyłka jest w jakimś Parcel Shop albo tego typu podobnym?
#tracking #pocztapolska
tiszert - Kto w polsce obsługuję przesyłki SF eParcel? Poczta polska? Zerknijcie pros...

źródło: comment_tlmFdlzWEt2lXCQMTUlx3BVYAZWZRL8f.jpg

Pobierz
  • 91
  • Odpowiedz
@KaaRooLaa1989: wejdź na www.swiatprzesylek.pl i wpisz ten długi nr 00759. Mi pokazuje, że moja ma nowe zlecenie i jest w Nysie. Gdzieś wyczytalam, że tam docierają też paczki. Przyjdzie Poczta i długo będzie to trwało. Napisałam też do SF co dalej z paczka.
  • Odpowiedz
@KaaRooLaa1989: gadałam z nimi dziś przez telefon. Mamy czekać, bo oni fizycznie paczek jeszcze nie mają. Niby czekają na nie. Poczekam z tydzień, jak się nic nie ruszy to znów zadzwonię. Naczytałam się komentarzy o nich i paczki potrafią iść dwa miesiące po Polsce albo w ogóle nie dochodzą. SF eParcel odpisalo mi na maila, że właśnie ten świat przesyłek będzie ogarniał paczkę. I ze też czekać trzeba...
  • Odpowiedz
Moja też idzie PP z Zabrza. No u mnie to tylko buty dla córki i pierwsze zakupy z tamtad a skusilam się na nie tylko dlatego że wszyscy znajomi mówili że to dwa tygodnie i będą.
  • Odpowiedz
@KaaRooLaa1989: wiesz czym idzie zawsze najszybciej i jest dotarczane przez listonosza przez żadnego pier***nia? CHINA POST REGISTERED AIR MAIL - widzisz kiedy wylecialo z Chin, widzisz kiedy jest w PL, na ktorej poczcie i kiedy będzie u Ciebie. Mój rekord - 11 dni od momentu kupienia do dostarczenia do mnie. Chyba 8 dni sama wysyłka trwała. Numer paczki sprawdzasz normalnie na stronie www Poczty Polskiej. Zawsze staram sie zamiawiac ta wysylka,
  • Odpowiedz
Dzisiaj dostałam przesyłkę z Chin po 4 miesiącach czekania, w tym 2 miesiące walała się na polskich pocztach. Co dziwne, adres do mnie jest napisany wyraźnie. Był zaklejony polskimi nalepkami z różnych placówek pocztowych- z Sanu i Piotrkowa Trybunalskiego. Wygląda to jak sabotaż. W załączeniu zdjęcia.
ellamat - Dzisiaj dostałam przesyłkę z Chin po 4 miesiącach czekania, w tym 2 miesiąc...

źródło: comment_ypixgOLElmz5ngEpcu1e60PB4bFJzD09.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Teraz dostałam wiadomość , że jest w Polsce już następna przesyłka. Ale okazało się, że Warszawa wysłała ją do Pruszkowa. Tam pisze, że paczkę awizowano. Ciekawe dla kogo, bo ja mieszkam w Białymstoku. I nic nie dostałam, mimo, że przy adresie jest podany mój nr telefonu.

Na poczcie w Pruszkowie nikt nie odbiera telefonów. Pewnie paczka przepadnie. Chyba to nie pierwszy raz taki sabotaż, bo sprzedawca z Chin zapytał mnie, co tam
  • Odpowiedz
@ellamat: po prostu PP nie wyrabia logistycznie z taką ilością przesyłek, niech chinczyk zgłosi reklamacjie. Ty nie mozesz zglosic jako odbiorca, może tylko nadawca.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tiszert: nie wiedziałem, że wysyłają do ruchu. Po #!$%@? odkopujesz coś co mi już miesiąc temu wyjaśnili kumplu( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@RodionKS: mam proble.- mianowicie wpisuję numer na trackmeeasy paczka według trackingu jest w Polsce od 3 tygodni a nie ma tam agent tracking number
Numer paczki:
460160554134
  • Odpowiedz